Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
harisoctavia je napisao(la):
hakkler je napisao(la):
2.0 TDI PD ima 103kw ili ti 140 KS s 320nM
tehnički podaci za 2.0 TDI

Motor zastupljen u cijelom VAG koncernu.

Tako ako si uzeo novi auto ili malo rabljeni i ništa nije dirano po njemu(chipano,stavljen P-box ili neka druga dimilica ili rađen re-map) tvornička oscilacija može varirati nekoliko konja gore-dole i isto toliko nM...NHF. ali priče tipa: "kazu ova ima oko 153 ks" ne drže vodu osim za trgovca koji prodaje auto.

Respekt na izboru za 2.0 tdi i puno sretnih km. :icon_smile:

Ako je FL Octavia za starije ljude...odmah bi potpisao penziju (kad bi mi je netko dao) :lol:
slažem se u omjeru motora 1.9 & 2.0 tdi
FL Octavia
a ovo je ono pravo...FL RS

a znas kako je pise u podacima 140 KS, ali sad mnogi su mi rekli, sto i taxisti, sto i u servisima, bas sam se raspitivao, da crveno i znaci plus 10 kw..mislim ne bi djaba bilo crveno..:) ajd, nadam se da ce ti nekad naletit i bolje auto neko octavia..i to prije penzije:lol:

pitas pogresne taxiste :lol:
koliko ti pise u papirima i ako nije nista radjeno na autu toliko ti je..
dobra skoda ;)
 
asmir sa je napisao(la):
harisoctavia je napisao(la):
hakkler je napisao(la):
2.0 TDI PD ima 103kw ili ti 140 KS s 320nM
tehnički podaci za 2.0 TDI

Motor zastupljen u cijelom VAG koncernu.

Tako ako si uzeo novi auto ili malo rabljeni i ništa nije dirano po njemu(chipano,stavljen P-box ili neka druga dimilica ili rađen re-map) tvornička oscilacija može varirati nekoliko konja gore-dole i isto toliko nM...NHF. ali priče tipa: "kazu ova ima oko 153 ks" ne drže vodu osim za trgovca koji prodaje auto.

Respekt na izboru za 2.0 tdi i puno sretnih km. :icon_smile:

Ako je FL Octavia za starije ljude...odmah bi potpisao penziju (kad bi mi je netko dao) :lol:
slažem se u omjeru motora 1.9 & 2.0 tdi
FL Octavia
a ovo je ono pravo...FL RS

a znas kako je pise u podacima 140 KS, ali sad mnogi su mi rekli, sto i taxisti, sto i u servisima, bas sam se raspitivao, da crveno i znaci plus 10 kw..mislim ne bi djaba bilo crveno..:) ajd, nadam se da ce ti nekad naletit i bolje auto neko octavia..i to prije penzije:lol:

pitas pogresne taxiste :lol:
koliko ti pise u papirima i ako nije nista radjeno na autu toliko ti je..
dobra skoda ;)

hvala, ma nek bude tako, 140 ks, dobro je i to:)
 
Član
Ak hoćeš placebo još + konja na ovih 140 nabavi si ovo:

a139.jpg


Originalni cep ulja od Audija R8!
Pise na kutiji da daje +5 ks i bolje hladi ulje..
:lol::lol:

a140.jpg


možda taxisti imaju to na svojim pilama :D

živio i da te dobro služi octavia ma koliko god imala konja :cool:
 
Član
mrzo mjenjaj plastiku ventilacije, nemoj skodu da zapostavljas, niko ti nije rekao da moras jesti svaki dan :cool:
 
tibor987 je napisao(la):
mrzo mjenjaj plastiku ventilacije, nemoj skodu da zapostavljas, niko ti nije rekao da moras jesti svaki dan :cool:

nadji gdje ima uzeti i uzecu:) nema nijedne skode ovakve na otpadima, tako da..tesko, a kad se narucuje dugo se ceka...ugl, sredicu je :)
 
Član
Ma j*es plastiku:cool: Reci mi, senzor za kisu ima, ili mi se cini:icon_question: Jel' ima neki kabelcic da se vuce po soferci do krova:icon_question:
 
OggyBoy je napisao(la):
Ma j*es plastiku:cool: Reci mi, senzor za kisu ima, ili mi se cini:icon_question: Jel' ima neki kabelcic da se vuce po soferci do krova:icon_question:

Nema senzor:)) al koliko znam kod skoda sam vidio da ima jedan od retrovizora do krova...
 

DSA

Član
Drugačije je skroz šajba za taj retrovizor..u sklopu retrovizora imaš senzor svjetlosti i senzor kiše
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top