Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima na komentarima, tamam se ohladim od auta i onda kad procitam sve ovo, opet mi draga skoda :lol:

@bad_look - da, cesto se provozam do ilidze (okretaljka) pa se vratim nazad kuci na carsiju... blicaj iduci put ako budes s autom :)

@nermin, @sasad, @kokolo kole, @armin, - tnx!

@astra - potpuno se slazem i trebao sam ga spustiti (kao sto sam iznad rekao), medjutim doslo je do nekih komplikacija, 2 mjeseca me lik zavlacio s mojom narudjbom i puko mi film, otkazo sve to jer je vec pola ljeta proslo i uzeo one ometace radara ( par dana prije dobio zabranu zbog brzine. :D ), a vjerovatno cu i to morati skidati kad se uvede zakon... Sad ce zima, a i cijene auta su grohnule pravo, tako da necu vise marke da ulazem. Stavit cu ga na aukciju na proljece aBd, pocetna 15k bez rezervne :D

@Default - hahaha, halali. :D i hvala!


hvala svima jos jednom i uzivajte u svojim ljubimcima :123:
 

JD.

Član
ma smijes imati radar detektor, ali ometac ne smijes :D u teoriji

al u praksi hajd sta oni znaju sta ti je ta mala crna kutijica... :lol:
 
Član
Fino sređen auto ...makar ovaj zadnji spojelr na z.haubi mi baš ne leži..ljepši je onaj od RS modela al sve u svemu ...super ;)

možda mi je malo precrn za mene :D
 
Član
Ne znam brate, ja ne bi nikad svoju Fabiju dao...imao sam priliku da je zamjenim kljuc za kljuc (!) sa najnovijom linijom Opel Corsom sa predjenih 217km ( znaci 217 kilometara, ne tisuca kilometara ) i opet nisam je htio dati...meni inat daje snagu, a usto tako je jednostavna da ne moze biti jednostavnija, a i kad ljudi kazu " Ma to je samo Skoda" otkacim majke mi :cool: Na tvom mjestu, uzeo bi gewindu i vecu felgu i stavio tocku na "i", da ga zapaprim svima i da znam da sam zavrsio sa svojim naumom...da sam miran sam sa sobom ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ne znam brate, ja ne bi nikad svoju Fabiju dao...imao sam priliku da je zamjenim kljuc za kljuc (!) sa najnovijom linijom Opel Corsom sa predjenih 217km ( znaci 217 kilometara, ne tisuca kilometara ) i opet nisam je htio dati...meni inat daje snagu, a usto tako je jednostavna da ne moze biti jednostavnija, a i kad ljudi kazu " Ma to je samo Skoda" otkacim majke mi :cool: Na tvom mjestu, uzeo bi gewindu i vecu felgu i stavio tocku na "i", da ga zapaprim svima i da znam da sam zavrsio sa svojim naumom...da sam miran sam sa sobom ;)

Ma sve je to ok i ne kazem da ce ga biti lako prodati (ne zbog manjka kupaca vec zbog emotivnih razloga). Jedino cu ga zadrzati ako budem mogao priustiti 4.2 sportskog benzinca bez prodaje skodilaka.. jer mi se pored "ljubavi" isplati i zbog potrosnje goriva... :cool:
 
_JokeR_ je napisao(la):
predobra je, sve stima al po meni "nemoj se ljutiti" sav krom ti je beze meni bi veca bila sminka bez kroma igdje, nako crna sva je predobra ali to je moje misljenje......

škoda je odlična samo krom skini ,nekako se ne uklapa
 
Početnik
Shonfol je napisao(la):
Default je napisao(la):
zasto ne takvog 4.2 benzinca ugraditi u skodu? :)

kad bi to neko znao raditi, kvalitetno, mozda :D

pa vjerovatno ima neko ko zna kvalitetno to spakovati jbg, bilo je nekoliko audia 4.2 na forumu stranaca koji su se prodavali po smijesnoj cjeni... a imas i na M A R K E T U jedan kompletan za oko 3000 KM :)
 
Član
e to bi vec bio nekui extrim tuning:cool:,ubacivanje u skodu audijev 4.2 motor a majstora koi ti mogu na ovom forumu ima naj manje 10,pa ti razmisli kaki si sa parama i jesi jos zainteresovan za ovu krajnje neisplativu granu privrede
"tuning i stylin":D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top