Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Premocna je,ali ljepsa je crno bjele iz Prijedora:icon_smile::D:D.....
sta je reci pa je tema otkljucana,jel ima kakvih novina:cool:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Premocna je,ali ljepsa je crno bjele iz Prijedora:icon_smile::D:D.....
sta je reci pa je tema otkljucana,jel ima kakvih novina:cool:

e hvala ljudi, ovo deyo neodgovorni pojedinac otkljuco..
nema nekih novina, jedino sto sam stopke zatamnio, pa jos moram onim bezbojnim lakom preci, ali nemam kad od posla...

evo posljednja slika:

 
Član
Sve super, ali mi auto izgleda dignutu, treba spustit, po meni felge zamijeniti, jer ove bas i ne leze... isfurane su, sta ja znam, ima mnogo boljih, min. 18ke neke stavit, zakucat u pod, i sacekat ove devil eyes farove, i onda nista vise ne diraj :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
O treba treba, vece tockice i gewinde :cool: ali jako lijepo si posao ;)

tnx Jd.

tibore, dani ulaganja u skodilaka su prosli...
zaboravi reci, posljednje sto sam uradio je cudo tehnike, ometac lasera, pa eto do sad me 2 puta spasio (od jula) ... :D
prije toga sam imao narudjbu za gewinde, ali me na kraju izradio pa uzeo ometac i stavio tacku na auto-investiciju :D

tnx Samire, ali u aprilu 2010 bi trebalo ici nesto drugo sto planiram napucavati, vjerovatno neki audi S... aBd :)
 
Član
Fino fino... znam kako je kad ohladis... mogao sam i ja na svog dodati jos nekih stvari osim farova, imao sam para, ali mi se nije dalo ulagati nista vise...aBd da nam otvoris temu sa tim Audijem, sa srecom ;)
 
Početnik
vidjeo sam ovo auto juche oko 5-6 (lazem, u glavnom poslije 5) na skretanju za stadion kosevo (a ja isao prema vogosci...) naBijem ja vlasnika iskreno... iz razloga sto zamalo da spucam u nekakvog be em wea koliko sam se zagledo u ovu skodu... eto halali na izrazima :) al auto je preee pre pre dobro...
 
Član
cesto vidjam auto po sarajevu, perfektan je, jedino po meni sto fali jesu opruge -3 nista vise...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top