Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Da se malo javim.Ništa posebno nije rađeno na autu.Jedino sam imao problem u zadnje vrijeme kad palim zagrijanu škodu teže upali odnosno duže vergla.Na dijagnostici je pokazalo da je senzor bregaste a ostalo ok nije bilo drugih grešaka.Uglavnom sad ide postavljanje zimskih guma i taj senzor zamjeniti.
 
U novu godinu tačno 01.01.2017 crkla mi sijalica Osram cool blue prednja lijeva, a izdržala je oko 2 ipo godine.Mogu samo reći da sam prezadovoljan ovim sijalicama i sreća je da sam tad i rezervnu kupio.U potrazi sam i za zadnjim motorićem brisača jer ponekad šteka iako sam ga nekad popravljao jednostavno dotrajao ne od korištenja nego naprotiv jer se slabo koristi i loše je konstruktivno napravljen pa su zupčanici loši.Uglavnom vožnja i samo vožnja dok ne dođe ispiracija za neku prepravku dogradnju itd.
 
Član
7e93f4e962a4a1f7151a82ac7e745fed.jpg


Ako gdje nadjete ove sijalice kupite, svaka preporuka za njih. Ubacio sam ih nekoliko setova u duga ove godine. Odradim xenon 5000k u kratka i ove u duga i skoro identicna boja. Vidljivost jako dobra, kvalitetne sijalice. U italiji set kosta oko 15.90€ cini mi se

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
7e93f4e962a4a1f7151a82ac7e745fed.jpg


Ako gdje nadjete ove sijalice kupite, svaka preporuka za njih. Ubacio sam ih nekoliko setova u duga ove godine. Odradim xenon 5000k u kratka i ove u duga i skoro identicna boja. Vidljivost jako dobra, kvalitetne sijalice. U italiji set kosta oko 15.90€ cini mi se

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Octavia 1u nema posebno duga.. posebno kratka...osim u xenon faru od RSice. Gdje DS1 za kratko i H1 halogeno dugo.
Ima H4 halogenu..

Xenon oem farovi su rijetki i skupi

Tako da ovaj tvoj post..i nema smisla sa H7 žaruljom. ;)
 
Član
Pa dragi drug ja sam dao poredjenje gdje sam koristio ove sijalice, ko kaze da nemaju h4 od ovog proizvodjaca. A ako ti kazem da znam bolje od tebe kakvi su farovi kod octavie neces mi vjerovat, tako da tvoj post nema smisla ;)

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Top