Skoda Felicia-pomoc

Skoda Felicia-pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slika nije znachi od mog vozila nasho sam je na internetu :D al ne bitno, kao sto vec vidite tu sam kao oznacio taj dio gdje se podesava grijanje i te zaebancije, eh sad ne rade mi sijalice te nevidi se svijetlo, koje treba da se vidi po noci ono fazon brzine grijanja I II III..., takodje i na toj drugoj i trecoj komandi.....

A pitanje glasi kako da poskidam te plastikee, da li treba vadit upaljach i tako dalje da bi promjenio te neke sijalice, a da sve to uradim bez da nesto polomim ili nesto gore uradim nedaj bozee ? :icon_smile:

Nadam se da se neko razumije u te stvari . . .

pozz
[attachment=12001]
 
Član
malo pregledaj ima li igdje sarafica..ja sam na svom bravu milion puta to skidao;) ako ti nema sarafica uzmi onda nesto tanko i probaj izvaditi onako kao kad nesto odvaljivas;) nebrini nemas sta sjebati;)
 
Član
elmir je napisao(la):
malo pregledaj ima li igdje sarafica..ja sam na svom bravu milion puta to skidao;) ako ti nema sarafica uzmi onda nesto tanko i probaj izvaditi onako kao kad nesto odvaljivas;) nebrini nemas sta sjebati;)

hehe, dobra furkaaaa, izgleda da nema nikakvih sarafica, al probat cu opet nac,sta, mora moc nekakooo, samo sto imam neki osjecaj da bi mogo sta da polomim, :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ne radi to ni kod mene. mada ne znam ni ima li u eskorta tih sijalica :lol:

hehehe, dobar si, pa sutra ti poskidaj vidi imajul ti sijalice, a ja da zamjenim, ako sta ne polomim ;)
 
vidi vaka: kao prvo moras da go otstranis upaljacot. pa posle i cela konzola.mene isto taka me zezase, ali ja pominav mnogu lesno. :icon_smile:samo kucnav dva tri puti okolu nego i prorabote, ;)znaci kontaktot ne bil dobar. mozda i kaj tebe ke profunkcionira taka, sto znaci mozda ne se pregoreni diodite.a da gi menjas niv e dosta zeznato, bolje da ja smenis cela konzola.....
 
Probaj prvo poskidati kolutove za regulaciju, moguce je da su sijalice u sredini osovine, ako ih nema druga je varijanta da poslije kolutova skines prednji panel i iza njega bi trebala biti sijalica. U svakom slucaju to je 3W usadna sijalica...
 
Član
goran16v je napisao(la):
Probaj prvo poskidati kolutove za regulaciju, moguce je da su sijalice u sredini osovine, ako ih nema druga je varijanta da poslije kolutova skines prednji panel i iza njega bi trebala biti sijalica. U svakom slucaju to je 3W usadna sijalica...

probo sam bas te kolutove da poskidam, al bez uspjesno, sutra probam opeet,vec dugo vremena kontam kako bi to izveo........
Hvala u svakom slusaju

Sutra javim kakva je situacija ;)
 
Član
nije sad da reklamiram site, ali javi se jasminu na bh-skoda-klub.net on zna felicije u dušu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top