Skoda Felicia Pickup

Skoda Felicia Pickup

Član
et,, posto slika nisam postavljo nikakvih odavno i vjerovatno se vise nist nece radit na skodi evo kako sad izgleda :) ...







ii neko je trazio da vidi prtljazni prostor.. ovako izgleda na Tuning Showovima kad se noci u njoj :p



(zanemarite drvenu sipku O:))
 
Član
kad se sjetim kad si tek pocinjao, nisam vjerovao da ces istrajati u radovima, sada mi je drago sto sam pogrijesio, definitivno zanimljiv auto, fino si je sredio, svaka cast:cool::cool:
 
BHT Ovisnik
svaka cast,predobro,samo da nije svakodnevnica:cool:
i bar jos samo ovo sto je bucky rekao i to je to:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
svaka cast,predobro,samo da nije svakodnevnica:cool:
i bar jos samo ovo sto je bucky rekao i to je to:cool:
hvala drug :) ma omisljam se.. mozda i to jos uradiim .. ko sto kaze drug Mahir " kad je bal nek se i princeza jebe" :)
 
Legend
joj joj jojjjj,premocan pickup / caddy ....... ne znam sta da kazem bas je perfektan i "unikatan" druze ;)
 
Član
:D hvala drug,, daleko je od perfekcije.. al na slikama je to tu negdje heh :),, mislim da ce ti se slijedeci projekat isto svidjet ;) ... hvala svima :)
 
jaooo brate bio sam po najvecim skoda skupovima u ceskoj i jos do sad nijesam vidio ovako doru feliciju :cool::cool::cool::cool:
Svaka cast, eto jedina sitnica je ova tablica pozadi, da joj izmislis neku bolju poziciju a?:icon_question:
 
Član
Skoda je mrak..Vidio sam je na tuning show-u u sarajevu kad je bio svidjeo mi se izgled bas nekako unikat :)
 
Član
@skodamaniak.. hvala druze ovo je najbolji kompliment do sada hehe :) a za tablicu ... budem vidio mozda se i izmjesti iako nemam gdje s njom :S

@trizex.. osijek subota... pijanka :D po starom ;) C u there !

@boost hvala druze !
 
Top