ŠKODA FABIA.....

ŠKODA FABIA.....

Član
ovo je daleko od extra rada kao sto govore..citava prednja karambolka ti je mutna, ovo crno ispod farova ne kontam sta bi trebalo biti, krov je pretaman, zadnja felga flat prednja moze proci...al eto barem si se potrudio ;)
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
ovo je daleko od extra rada kao sto govore..citava prednja karambolka ti je mutna, ovo crno ispod farova ne kontam sta bi trebalo biti, krov je pretaman, zadnja felga flat prednja moze proci...al eto barem si se potrudio ;)

Krov i "ovo" ispod farova je pretamna samo zato šta sam zatamnio sliku da svjetla bolje izgledaju, a ne kužim kaj je sa zadnjom felgom?
 
Član
al ako vec imas upaljena svjetla ovo ispod svjetala mora biti skoro pa bijelo...a sto se tice zadnje felge, vjerovatno ti kod donora nije bila slicna perspektiva pa si razvukao ili skupio felgu i zato ovako izgleda.
 
Član
sto ga tare strucno slozi ;)
znas kad bi ja ovo vidio :icon_eek: :lol: nikad :lol:
inace respect meni se svidja :cool:
 
Član
Znam da sam fulo temu al neznam di da to napišem...
Pogledajte ovu sliku i recite mi da to nije photoshop...
PREDNJA FELGA

http://www.netcarshow.com/bentley/2008-continental_gt_speed/1600x1200/wallpaper_06.htm
 
Član
rad lijepo izgleda imaš ideja,samo je slika premala slabo vidim na 22" detalje radi minimalno 1600x1200px
Tarik je naveo neke greške on je dugo u vt pogledaj neke njegove radove i ispravi drugi put šta je naveo,
koliko vidim karambolku si radio sa smudge zato je mutno ako se radi clean look treba rebrushati sve i uraditi refke
krov i stakla su toony ja još nisam vidio stakla na autu da su mat poradi na tome moraš imati neke refleksije odsjaje na staklima,bitno da imaš volje za rad i uvjek poslušaj savjete i kritike i napredovat ćeš brzo ;)
ako te zanima vt regaj se na moj forum

Edit
taj gore bentley nije PS to su fabričke slike
 
Top