Skoda Fabia zamjena org. kasetasa

Skoda Fabia zamjena org. kasetasa

Član
Drustvo...u skodi mi je dosao orginalni kasetas iz skode..al slabo fata stanice..ja imam dobar cd player...al kad stavim taj imam puno praznog prostora...fali mi komad plastike da se to prikrije..ako je ko mjenjo da mi pokaze sliku i kakvu plastiku...jer bez nje ruzno izgleda...
 

MTR

Član
imao sam ja od svoje taj okvir , danas cu potrazit u garazi , ako bude saljem ti busom ;)
 
Član
evo dobro ti mtr kaze,iima taj dodatni dio,dobijes kao laticu malu kad ga ugradis,i ja sam starom mijenjao,ne znam odakle je on to dobavio,ako ne nadjes javi,pa da vidimo imal gdje,da ti nabavimo
 
Član
hvala drug..a trebalo bi ti sta na kafu ..ako nadjes..aa jel se to posebno kupuje..il se to pravi ..il trazit plastiku pa rezat...

ArminM .. u bugojnu sam siguran da nema 1000000% ...tako ako vam bude kad usput..da mi pogledate..jer me izludi ovo ...radio stanicu fata..samo kad sam u gradu..cim krenem negdje..nece da ufati da si bog...samo trazil trazi...
 

MTR

Član
Jok ba rezat , ruzno bi bilo , ja sam u svojoj mjenjao taj oridjidji i kupio u Skodi okvir , ne znam koliko je bio al nije nesto skupo . Danas cu je potrazit :cool: Kafa nista ba , picemo je zajedno dok Haki sta uvalim eto mene :lol::lol:
 
Član
ajde dobro drug...uzdam se u te..jer vako mi je slusat to krrcanje stanica...a kome ces sta uvaljivat nisam skonto :lol::lol:
 
Član
Daj stavi sliku kako izgleda org.
A to ima kupiti u TAXI-BARU,provjeri;) mislim da su neki vec kupovali i ima za se vrste auta.....
 
Član
evo slika kako sad izlgeda

eh sad kad onaj prislonim ovo gore gdje su brojevi tu je sve suljina..
 

MTR

Član
Taaky je napisao(la):
ajde dobro drug...uzdam se u te..jer vako mi je slusat to krrcanje stanica...a kome ces sta uvaljivat nisam skonto :lol::lol:

:lol: nesto pregovaram sa Hakom / Motel Heko da mu prodam pa cu bit iduce sedmice tamo
 
Član
aha...pa tako reci..ako nadjes to..kad budes dolazio zvrcni..ili bus..kako gdo ti oces..a kad dodjes..icemo na kafu..
 
Član
vidjet cu ti ja ovo,ima kod mene komsija udarenu fabiu,cd je u njoj,vidjet cu kod njega dal ima to,mislim da ima,samo ne znam sta ce s autom,pa ti ne mogu nista obecat,al uglavnom pogledat cu;)
 
Član
Ako ne nades mozes to i sam srediti, ja sam uzeo komad plastike izrezao i zalijepio i super izgleda, jeftinije od orginala koji je bio oko 40 i kusur KM, kada sam gledao, doduse ima tome godina. A za radio, kada stavljas bilo koji drugi player sem skodinog, treba i onaj kao adapter za antenu, drugaciji je dzek.
 
Član
ma nije problem antena..stavit komad zice..i to je to..vidjecu za tu plastiku..a napravio sam stanice..antena bilo iskopcana..i bilo ukljuceno nesto TR il TN ..pa da trazi samo dobre stanice..meni nalazio samo kalman i rsg..a sad sve trazi...

ArminM je napisao(la):
vidjet cu ti ja ovo,ima kod mene komsija udarenu fabiu,cd je u njoj,vidjet cu kod njega dal ima to,mislim da ima,samo ne znam sta ce s autom,pa ti ne mogu nista obecat,al uglavnom pogledat cu;)

vidi mi kod njega..il cak jos bolje ako ima orginalni cd skodin..ja sam gledo kod covjeka samo dok ga nadje polovan je jedno 50-ak km bi bio...
 
Član
Vidi kod mene kako je, sam izrezao komad plastike:
http://www.imagesforme.com/show.php/745094_IMG1939.JPG

A za radio, uzmes taj adaptercic, kosta koju markicu, a bolji signal nego kada zicom improvizujes, testirano i isprobano;)
Ili iskljucis da sam trazi stanice, ono ako je slabiji prijem automatski trazi drugu...
 
Top