Skoda Fabia Hood

Skoda Fabia Hood

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako..pochinjem malo sa sredjivanjem exterijera..pa bih vas zamolio da bacite koji koment..

naime radi se o haubi kod fabie..

da li je kod nas moguche ovako nesht uraditi...

mislim nije problem navariti na haubu..al me brine onaj "osigurach" za otvaranje haube..gdje se on izmjesti ??

ev o chemu se radi
 
Član
Kao sto nas drug Liga voli reci: sve je moguce osim drvene peci,ali i to se da srediti.
Moguce je to uraditi,samo moras naci majstora koji ce ti prepraviti zatvarac haube.
E sad nebih ti znao preporuciti nekoga konkretno. Ali najbolje ti je da malo sam smeknes kako to sve funkcionise pa onda sa prijedlogom odes majstoru da ti to napravi.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Kao sto nas drug Liga voli reci: sve je moguce osim drvene peci,ali i to se da srediti.
Moguce je to uraditi,samo moras naci majstora koji ce ti prepraviti zatvarac haube.
E sad nebih ti znao preporuciti nekoga konkretno. Ali najbolje ti je da malo sam smeknes kako to sve funkcionise pa onda sa prijedlogom odes majstoru da ti to napravi.

hvalla galone..ma ev ljudi su to napravili pa se nadam da chu i ja nachi rjesenje.
 
Član
pa zatvarac je najmanji problem..on se prepravi,isjece,nema one poluge sto ide vani....to nije problem vjeruj mi....ja sam sebi na octaviji sam prepravio zatvarac...na ovoj slici sto si dao prednja maska je od fabie RS....ali u biti je isto....neznam jel kontas smo haubu prepraviti a da ti maska ostane ista.....taj zatvarac se onda nece ni vidjeti kad ukines onu polugu sto ide vani...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top