Skoda fabia - curi voda u unutrasnjost kroz vrata

Skoda fabia - curi voda u unutrasnjost kroz vrata

Član
Posto ti je auto pod garancijom savjetujem da opet ides kod njih i da trazis da ti rijese problem . Zaprijeti tuzbom pa ces viditi sta ce biti ;)
 
Evo mene opet. U servisu zamijenili kedere i polivali su danas auto al nigdje ne curi. Osim sto je dio koji sam vam obiljezila na slici , bio mokar. Serviser kaze da je to normalno i da to sluzi da upija vlagu koja ide dalje nekud kroz vrata. Ja sam zensko pa nemam pojma jel to normalno il ne pa vas pitam jel normalno da oznaceni dio na slici, kao neka tvrda spuzva, bude mokro nakon pranja?

http://oi44.tinypic.com/ygrp.jpg
 
cekaj ba jel tebi bude samo vlazan taj keder ili bas pusta unutra vodu da iznutra po staklu idu kapi ili curci ?
ako je samo vlazno nije to nista mora bit kad ga peres kad operes prebrisi ta ti spuzva cisti staklo ;)
al ja ovu zadnju sliku ne kontam kako je uslikana jel ovo dio gdje se uvlaci staklo ili na vrhu ?
 
vise ne curi voda vec bude mokar taj filc koji sam oznacila na slici. A ovo ti je cosak vrata, vrh stakla, a staklo sma spustila da bolje pokazem dio koji bude mokar
 
Član
Ne znam konkretno na fabiji, ali staklo se na svim autima uvlači unutar kedera i nema šanse da kada je zatvoreno staklo do kraja bilo šta uđe unutra, imaš masu auta čija vrata nemaju okvira, tj. keder je na samoj šasiji pa opet ne ulazi nikakva voda unutra....
 
Top