Skoda Fabia 5j by Taaky

Skoda Fabia 5j by Taaky

Početnik
ipak mislim da je bolje da svi radimo jedno auto,onako da se malo potrudimo...a to se slazem 3 dana nije problem dakle do srijede 23:59..zadnji rok...
 
Član
pa svi cemo radit mondea...i stavimo sliku sto smo uradili i ko je radio ..sljedeci post sljedece auto..tako je najbolje..a ne da svak psotavlja svoje..i onda se nakupi puno...pa nepregledno
 
Član
Lija je napisao(la):
ipak mislim da je bolje da svi radimo jedno auto,onako da se malo potrudimo...a to se slazem 3 dana nije problem dakle do srijede 23:59..zadnji rok...

pa radimo ono u Temi... pa sljedeći put stavlja taaky auto, pa lija.... sve takoo da bude RAVNOPRAVNO:lol::lol::lol::cool:
 
Početnik
pa bas zato..dakle svi sd radimo MONDEA,slj put cu npr ja odaabrat auto itd....dakle SRIJEDA zadnji rok i radi se mondeo...dakle postavlja se orig slika,i chop...i treba napravit temu za komentare da se dzaba nespama po onoj glavnoj temi..
 
Član
hehe..hvala armine....ma mora bit low and slow ...:lol::lol: ....a za ove baze...postavljacemo redom svi..i nek se prikljuci ko god hoce
 
kakva ba 2 dana,ispod sedam nema nista od rada...nije cilj sto vise auta uradit,nego da svako bude kvalitetno koje uradite :icon_confused:
 
Član
pa ne znamo svi radit sve sto postoji na ps-u ...neki rede extreme tuning..a neki rade clean style..i druge ...sta ce ovaj sto radi clean ..st ace on radit 7 dana...
 
Taaky je napisao(la):
pa ne znamo svi radit sve sto postoji na ps-u ...neki rede extreme tuning..a neki rade clean style..i druge ...sta ce ovaj sto radi clean ..st ace on radit 7 dana...

a mozda ce neko brushat taj clean...al ne bitno,nego hocu vam reci,da se ta takmicenja tako organizuju,minimalno 7 dana...jer nemaju svi isto vremena...

i opet bude nedovrsenih radova,govorim vam to iz iskustva...

pogledajte malo stare teme u ovom pod forumu,gdje se to organizovalo ;)
 
Član
ovo nije nikakvo tamicenje..stavljamo ih tek tako..mozda kasnije nesto bude..da se proglasi ..ko najbolji ps chuner ..od ovih sto postavljamo radove
 
Top