Skoda Fabia 5j by Taaky

Skoda Fabia 5j by Taaky

Član
Pozdrav..evo dugo nisam postavio svoj rad ..pa bilo je vrijeme konacno....evo orginal slika
http://www.autowp.ru/pictures/skoda/fabia/autowp.ru_skoda_fabia_28.jpg
na njoj sam odradio ..skidanje brava..znaka ..slova..parking senzora..antenu...lajsni i zmigavac sa strane ...zatamnio sam stakla...nabacioo felge..spustio ..i jos sam stvari uradio ali se ne mogu sjetit...kontam da jos bacim kakav spuh ..i da promjenim pozadinu
 
Početnik
dobro je svidja mi se,ali trebao si onda i brisac sklonit,i prednja felga ti je totalno losa,;)
 
Član
brisac se ni nevidi..a felge prednja ..tako je ..ne moze bolje..vidis da su falcere :lol::lol:
 
Početnik
ili si ti slijep il sam ja lud...ja vidim brisac al bas cjelog...al opet dobro je samo dr fele nabacii
 
Član
nisam ja reko da sam ga sklonio..nisam ni htio ga sklanjat..a ove fele su mocne..jedino ako nadjem kakve druge pa cu ih stavit...
 
Član
moze..samo otvorite neku temu ..i stavljajte baze...koje cemo radit svake sedmice..i do kad moramo predat rad...;)mozemo napravit jednu temu za baze..a druge za chop-ove
 
Član
Taaky je napisao(la):
moze..samo otvorite neku temu ..i stavljajte baze...koje cemo radit svake sedmice..i do kad moramo predat rad...;)mozemo napravit jednu temu za baze..a druge za chop-ove

ma dogovorit ćemo se;) možemo i u jednu temu!:cool:
 
Početnik
eto ja sam ZA....evo da za rad imamo npr 2 dana...evo mozemo odma od sutra pocet...znaci samo BAZA treba..:icon_question:
 
Početnik
eto onda.svi sredjuejmo onu vozilicu...zadnji rok za poredat rad nek bude UTORAK....sta mislite :icon_question:
 
Član
drug...a bolje je da bude koji dan vise..jer imaju neki obaveze..eto mozemo svaki rad do max 3 dana..znaciz danji rok srijeda 23:59 :lol::lol: ...a jel radimo sta ocemo ili ...

ii nemojte spamat u onu temu..mozemo napravit drugu za komentare....da bude pregledno
 
Član
Lija je napisao(la):
eto onda.svi sredjuejmo onu vozilicu...zadnji rok za poredat rad nek bude UTORAK....sta mislite :icon_question:

jest bolje je svaki 3 dan, radimo šta hoćemo... pa možete vi slat meni link od slike i ja stavim na početku stranice, u 1. post:D
 
Top