Skoda Fabia 1,9TDI alu felge 15" pitanje

Skoda Fabia 1,9TDI alu felge 15" pitanje

Član
hvala vam....a nista vidjecu ...sta drugo...ove felge mi se opako svidjaju ..a pogotovo kako stoje na fabiji ..uslikacu istu fabiu sa ovim gumama i boja kao u mene..prebolesno stoje ..vidjecu kakvu soluciju sa covjekom da uzmem gume sa 50 profilom
 
Član
Evo bas na Piku ima puno bolji felgi za isto ili manje para ;)
Ali ti znas svoje mozda i dobro stoje :cool::cool:
 
ove feluge nikako ne idu na fabiju pogotovo sa ovim profilom nadji neke bolje za te pare nemoj da zuris s atim i da odmah kupujes sta prvo naleti pa ces se poslije par dana kajati:D.. mislim da ti je dovoljno 10 postova koji ti govore da su fele ruzne za fabiju i na 4 ove fele ne izgledaju nesto iskreno
 
Član
Nisu ove felge za fabiu kao sto ti i rekose ja bih radije stavio one njene fabricke 1400 ljepse izgledaju od ovih puno ove felge nisu nesto ni za 4 a kamli fabi a felgi sad ima u ponudi to barem nije tesko naci :icon_smile:;)
 
Član
Čovjek kupuje 15" a ti mu nudiš 14 kakve mislim da već ima.

Na te felge nisu dolazile gume 165/70 nego 185/60
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Čovjek kupuje 15" a ti mu nudiš 14 kakve mislim da već ima.

Na te felge nisu dolazile gume 165/70 nego 185/60

Ja sam samo stavio kao prijedlog, nisam ništa nudio... niti ga nagovarao da nešto stavlja što ne želi... jednostavno može pogledati... a i sam će odlučit šta uzeto za svoje auto... ;)

I da, ove felge nisu došle na ovoj škodi, naknadno su kupljene kao i gume, neam pojma vjeruj koje gume su dolazile po defaultu na škodama ;)

pozz.
 
Član
pa ovake felge imam ..na trebaju mi duple :D ...hehe..ako nadjem gume uzcu one felge..a do tad..ostat na ovim..a ove ce uskoro na farbanje ...bice kao pacija gu.a ..i usput ce se farbat i prednji branik...
 
Član
ako već ima ista fabija sa takim felnama bolje naći neke druge da ne budu dvi site u gradu ;)
kod nas u gradu su sve iste fabie skoro mk1 su sive a mk2 crvene samo umene plava :D
 
Top