Škoda Fabia 1.9 TDI

Škoda Fabia 1.9 TDI

Član
dobra motorizacija ;) sta te zanima pitaj, a ima i onaj mostarski skodas/wikipedia- tibor, a imas u mojoj garazi, slika, teksta, pa ak ti nije mrsko citat/listat :D
 
Član
Kako stoji ovaj prednji lijevi kotač na autu kad je stiglo od lakirera? Jel ovo normalan ili se meni čini da je nekakav nakrivljen? Nadam se da češ prvo auto vratit u 100 % ispravno stanje, pa onda početi sa uljepšavanjem, mislim to ti je moj prijateljski savjet.

i sretno u daljnjim radovima, stranka te prati ;)
 
Dobro si je sredijo i uradijo poslije nesgode. Koji ti je majstor radijo ako mi mores poslat broj telefona u privatnijem porukama.

PZ
 
Član
Jesi je dobro sahranio, ali si je dobro i uskrsnuo sta jest jest ;) Stok kod sofersajbe, jeli pilan pa varen ili sta ? Jer vidim na slici na odnosu vozacevih vrata da je pobjegao jedno 3-4cm prema unutra ?

Dobro je ispala, sad samo naprijed i cuvaj bibi ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Jesi je dobro sahranio, ali si je dobro i uskrsnuo sta jest jest ;) Stok kod sofersajbe, jeli pilan pa varen ili sta ? Jer vidim na slici na odnosu vozacevih vrata da je pobjegao jedno 3-4cm prema unutra ?

Dobro je ispala, sad samo naprijed i cuvaj bibi ;)

buraz sve je kod limara rađeno :) ne vjerujem da je skidano a ja baš nešto ne primjetim to al', imaš pp
 
Top