Škoda fabia 1.9 sdi/ Fiat punto 1.9 jtd ili 1.3 / Reno clio 1.5 dci 2004 g/ Corsa 1.3

Škoda fabia 1.9 sdi/ Fiat punto 1.9 jtd ili 1.3 / Reno clio 1.5 dci 2004 g/ Corsa 1.3

Član
Opet ja.....definitivna odluka je pala na prodaju moje skode felicije 1.9 d koju sam testiro i poslije testa imam sta vidjet,sa 42 litra dizela preso 485 km grdske voznje sto kad s racunam izadje 8.8 litara sto mi je stvarno puno,vozio sam ukupno 23 dana...............od ovih pomenuti auta koje sam naveo jedno bi uzeo,pa da mi pomognete.......ISKLJUCIVO me interesuje potrosnja auta i 99% vozim gradsku potrosnju,realno ja mislim da od ovih pomenuti ne trosi ni jedno preko 7 litara sa KLIMOM što je zadovoljavajuce naspram ovog mog auta,sad me samo interesuju vasa iskustva u vezi ovih pomenuti auta,šta bi mi vi preporucili posto samo vozim gradsku voznu,kazem ISKLJUCIVO me interesuje potrosnja auta i naravno koje od ovih auta se najvise kvari koje je najjeftinije za odrzavanje,vecinom vozim 2-3 covjeka i visok sam 186 cm pitam iskljucivo radi clia...POMOZITE mi iskreno molim vas da odaberem auto.
 
Administrator
Koja ti je ovo tema po redu da se raspitujes o kolima? Sve mozes pitati u jednu, a ti otvaras 5 tema
 
Od tih nabrojanih sugurno da je fabija na prvom mjestu...al ti rezonovanje nije baš na mjestu...potrošnja ne bi trebala bit glavni orjentir pri kupovini auta.
 
Član
Predlazem administraciji foruma da ovakve teme brise u startu, zbog nama dobro poznatih razloga. 100 ljudi 100 cudi, za zene vec znate kako ide :p

Ovaj decko otvara vec nekoliko tema sa istim sadrzajem, ne bih da ga uvrijedim, ali iz njegovih tema zakljucio sam da bi se on j..o a da mu ne udje ;)
 
Član
Pa i ceko sam vas pametnjakovice,ja sam pito za pomoc ja znam da ste vi najpametniji cast izuzecima,slobodno brisite temu pametnjakovici tipicne bošnje ne bi ti pomoglo kad bi umiro..pozzzzzzzzzz
 
Član
A ne znam koji đavo imaš šta pitat, svako auto ima mane i prednosti, nema ga da ide a da ne troši ništa i da se ne kvari, nađi na netu par auta na koja ciljaš, obiđi, probaj, vidi, i šta ti legne najbolje to uzmi i doviđenja. ha ya, Mislim nemoj pogrešno shvatit, mi ovde možemo pisat romane al ti ćeš opet uzet ono što ti se svidi. :D
 
Član
naveo su u naslovu teme 4 razlicita proizvođača
sve su to renomirane marke auta, sto fabia nema, ima klio , sto kliu fali to u korsi ne fali ..
i nema te osobe koja koja ce ti na primjer s pametnim razlogom reci kupi korsu nemoj fiata .
nego ti svi govore kupi to, zato sto taj ko govori to auto vozi... nece ti niko rec " nemoj kupit fiata ja ga vozam evo 5 mjeseci yebe me svaki dan "
 
Član
Nismo mi tipicne bosnje,naprotiv mene mozes oslovit samo kao bosancem, nisam bosnjak, da se razumijemo. Al posto to nije tema pametnjakovicu da ti ja kazem nesto, u proteklih ne znam ni ja koliko dana otvarao si razne teme i pitao za sve i svasta, i na kraju jos uvijek nisi kupio nista, znaci jednostavno ne znas sta hoces. Mi i kad bi umrli ne mozemo ti pomoc ,kao ni ti sam, kad bi umirao bosnje kako si nas nazvao ne mogu ti pomoc, jer ti decko dragi ne ZNAS STA HOCES. Budi mi pozdravljen, lijepo spavaj veceras, i nastavi da.sanjas, sutra se vrati u stvarnost, mozda bude neka nova tema. zivio ;)
 
Član
Smorio si vise s tom potrosnjom,i nije to prava gradska, da si u sarajevu vidio bi sta je gradska(kad predjes 500 m za 15 min). Kupi golfa 4 sdi, nekog punta ili corsu s 1,3 cdti motorom pa ces vidjet sta je potrosnja, i sta god da ti kazu ovdje ti ces na kraju kupiti sta si ti naumio i sta se tebi svidja. Il na kraju kupi benzinca s plinom i miran si 10 KM na 100 km
 
Član
NIjedan od ovih ponudjenih se nesto ne razbacuje prostorom,mozda fabia i punto su malo prostraniji al nista drasticno od korse i klia,motori su tu negdje manje vise svi slicni sa potrosnjom,evo ti fabricki podaci posto si trazio iskljucivo gradsku potrosnju : fabia 6,3l - Clio 5,4l - Punto 1.3jtd 5,6l, 1.9jtd 6.6l - Corsa 5,7l,
 
Top