Škoda Fabia 1.2 HTP

Škoda Fabia 1.2 HTP

Član
Evo i ja da predstavim svoju skodicu. 1.2 benzin 80 ks cini mi se. Uzeo sam u septebru novu znaci 2012 je godiste i za sad sam zadovoljan. Solidna neka oprema klima, ABS, prednji el. podizaci stakala. Do sad sam jedino stavio nove zimske gume :D
evo nekih slikica tek sa pranja
DSC07287.jpg

DSC07288.jpg

DSC07289.jpg

DSC07290.jpg

nazalost pred novu godinu sam ogrebao auto na jednom mjestu i sad pitam ovim putem ima li ko da bi mi u Tuzli prefarbao ovo lik mi trazi 50 km al preskupo mi je to :S
DSC07292.jpg
 
Administrator
lijepa škoda pravo :) Ima li kakvih planova?

a realno, što se tiče te cijene od 50 KM po meni i nije puno. Mada to će on vjerovatno ispolirati ako nije duboko, ali mislim da jeftinije neces naci :)
 
Član
Hvala :cool:
ah student medicine nema se para hahahha :icon_sad:
za sad nista al vidjet cemo jedno su zelje drugo mogucnosti
 
Član
Fina boja,a sto kaze pioneer to nije puno! ;)

Ma samo felgice stavi sad ih mozes naci za male pare a dobre!
 
Član
:lol::lol::lol::lol: pa gdje ti je skupo 50 KM i to je sumljivo kako ce ti urqadit za 50 KM. ostecena ti je i ova naljepnica koja kosta oko 30 KM
 
Administrator
A nova skoda:lol:

A znam skupe knjige, skupa godina :lol: Bio dole i nikom ne bi preporucio to :)

daj nam slike unutrasnjosti :)
 
Član
koja naljepnica :S
druze imam ja 50 km imam i 100 km ako te bas zanima al trenutno bi ulozio ulozio u neke druge stvari pa lijepo pitam ima li ko da bi ponudio jeftinije

na proljece kontam nabacit neke alu felge i malo spustit auto :D
nemam tenutno slika iz unutrasnjosti al bit ce
 
Član
nije puno tih 50km sto ti je rekao, nema tu bas puno posla samo boja je zajebana i treba fino prelaz napravit, ne moze ofarbat samo dio na kojem je ostecenje. opet nije to ni nesto puno, kad budes imao viska 50km rijesi to:cool:
 
Član
sudeci po "crvenoj" htp oznaci, nema 80 , vec 69 ponija

za cijenu su vec rekli, jedino da ti neko na otvorenom presprica nabrzaka za 30tak km :D ipak je novo i ne stedi, uradi kako treba ;)
 
Član
Kupi sprej od 5KM i ofarbaj...eto jeftino i efikasno. Sad što će nakaradno izgledati, to je druga stvar.
 
Putovanja.ba
Administrator
Nisi ni planirao da ces ogrebati pa si ogrebao :)

50KM je ok cijena, i cisto sumnjam da ces jeftinije naci.
 
Član
ove fabie 1.2 HTP (crveno) su bas simpaticna auta. Prava gradska, zivahne su na malim obrtajima bas :cool: Nek' je sa srecom

P.S. Trebao s meni reci, prodao bih ti ja takvu istu s avatara, presla 20 k km :icon_smile:
 
Član
Puno 50KM?!:icon_eek:

Da mi je samo vidjeti "majstora" što ovo naplaćuje 50KM da znam da nikog i nikad ne uputim tamo.;)
 
Top