Skidanje ventilatora kabine Megane 2

Skidanje ventilatora kabine Megane 2

1)Znaci prvo se skida maska sa strane povuce se na van lagano
2uhn2ut.jpg
[/IMG]
2)Otvara se plastika gdje se nalaze osiguraci ,tu imaju inbus sarafi koje treba odvrnuti i takodje jedan inbus ispod volana prema centralnoj konzoli u dnu .Posle toga se skida zastitna plastika i skida dzek sa komandi za podesavanje visine snopa svjetla i jacine osvjetljenja table
168wkut.jpg
[/IMG]
3)Skida se ventilaciona plasticne cijev za zrak ispod volana
2ihklkx.jpg
[/IMG]
4)Da bi se ventilator mogao izvuci potrebno je skinuti papucicu gasa i kocnice.Znaci prvo skinemo dzekove sa senzora na papucici gasa i kocnice i pristupamo odvrtanje 4 sarafa 13mm koji nisu bas pristupacni ali lagano ide
117wgt2.jpg
[/IMG]
14c86px.jpg
[/IMG]
5)Posle se skida kocnica sa svog nosaca tako sto se skine sigurnosna plasticna opruga u skine limena obloga lagano potiskom na stranu i gore i papucice gasa i kocnice vadimo vani
jtxisx.jpg
[/IMG]
72wxp1.jpg
[/IMG]
6)Nakon toga mozemo vidjeti ventilator koji se nalazi ispod table
2e1f6f9.jpg
[/IMG] .Da bi ga izvukli vani moramo razmaknuti kablove koji se tu nalaze
7)Znaci postupak vadjenja vani nije lagan prvi puta .Da bi izvadili ventilator iz svog kucista potrebno je pri vrhu povuci plastiku prema vani i kontra smjer obrtaja kazaljke na satu on ide van lagano
8)Sada ga treba izvuci vani ,upotrijebiti malo mastu i ide lagano
2emd4js.jpg
[/IMG]
Nadam se da ce nekome pomoci.Meni ovaj posao oduzima pola sata ali za pocetnika potrebno je 2-3 sata posla
 
Član
sve je to lijepo i fino ali ne znaš slike postavljat.

ide [ img ] link slike [ / img ], samo naravno u zagradama spojeno
 
Član
Hvala, našao na youtube sve već.

Problem je što nikako shvatiti kako uspiju doći do ventilatora.

Raskopao sam i lijevu i desnu stranu, uspio sa desne očistiti otvor za filter (iako mi prodavač rekao da je sve servisirao oko klime itd. pa nisam niti gledao jer cekam zamjenu hladnjaka klime). Ispalo 2 šake lišća i raspao se filter. Usisao i čekam sredivanje reostata.

Prvo je prestalo raditi na 4. Brzini pa od tjedan dana iza ostale. Na forumu našao da zna biti problem do ozicenja (opaliti komandnu i pocne raditi) pa pomicao žice kod reostata, radilo sve ok 1 h i onda se počelo jako grijati kod komandne ploče i prestalo raditi.

Rastavio spoj reostata i vidim da je na utikacu od struje do reostata istopilo se jedan utor.

Ima ideja što još odserafiti/skinuti da dođem do ventilatora i drugog dijela reostata (koji se upikne u ventilator)?
 

Prilozi

  • 20181111_124344.jpg
    20181111_124344.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 11
Član
Kako ne mogu nikako doći do ventilatora (vidim ga ali pristup je skoro pa nemoguc).

Djeluje da bi zaobilaženjem spoja do
reostata bar mogao vidjeti da li ventilator radi?
 
Član
Ok, bolje se vidi. Hvala.

Ali pitanje mi je (kako mi sada uopće ne radi puhanje u autu), reostat je zamijenjen a isti je rezultat.

Da li da prespojim žice jer djeluje da sada nema struje uopće (vidim na forumima da 12v ulaz izgori zbog lošeg ozičenja u Meganima).

Dodao sliku kako je izgledao otvor filtera, filter i spaljeni ulaz do reostata-pretpostavljam da sada nema struje uopće do ventilatora.
ba0bf865474340023794e18845ed619e.jpg
64da926d263a72501dee20ac1fed2386.jpg
387fd49e31415e06a6dc3860737f1b2f.jpg


Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
 
Član
Pregledao u kabini (30A), u redu je.

Moram priznati vidio sam da ih još ima kod motora (akumulator) ali kako kratko imam auto nisam tražio.

I da ima releje kod ventilatora?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
 
Član
Veliki osiguraci kod motora (teško dostupni) koliko vidim ok.

U kabini svi ok. Za svaki slučaj zamijenio 30A od ventilatora. Ništa.

Prespojio žice po uputi sa eng. Foruma... Ništa. Nikakvi znakovi života od ventilatora...

Sto sada? Sigurno ventilator?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
 
Top