Skidanje tapacirunga

Skidanje tapacirunga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja , ev reko konto sam ubacit ove sony zvucnike u vrata , jer mi oni fabricki kad pustim bas pocnu krcat i sl. Prema katalogu u fabiu idu 17 cm zvucnici u vrata , mada ja mislim da nemogu stat ...

Jel neko mozda mjenjo fabr. zvucnike , mogul stat 17cm , jel se skretnice stavljaju u vrata , i na kraju najveci problem ;;;;;kako se skidaju tapacirunzi s vrata ;;;(jel to velk poso jel se moze sta sjebat).



Radi se o ovim zvucnicima:

http://www.sony.ba/view/ShowProduct.action?product=XS-HT170SN&site=odw_hr_BA&pageType=Overview&imageType=Main&category=ICA+Speakers
 
Legend
koji zvucnici mogu stati,neznam.
a skidanje tapacirunga,vecina na stek sistem,imas nekoliko sarafa ispod
rucke za otvaranje vrata,a i plastiku na rucki sarafcigerom izvadis,
znaci dok poskidas sto ima sarafa,onda napinjes polako tapacirung
okolo i cupas ga van
 
Član
Rece mi ovaj jaran na skoda - forumu da popucaju neke plastike nakon skidanja pa se moraj stavit nove, ja sad nest kontam . Hajd probacu kad dodjem kuci na jednim vratima , ako bude islo i na drugim cu , "a ako nebude onda valja ganjat te plastike.


Ovaj forum je mrak u roku pol sata te zatrpaju odgovorima.

Pozdrav
 
Član
Heehehehe, ha kad je vruce, pa svi seruckamo kraj kompova :) posao se provozat maloprije, vruce, guzva u pm, ode mi ceif i ja kuci laganini :)

Ak ti je skodas rekao, oke, inace imas ti plasticne stiftove koji drze tapacirung na vecini auta, ali uglavnom ne popucaju, samo lagano s njima, malo lijevo desno da se izvuku, ako i puknu metni nove i gotovo, sica je to ;)
 
Član
Mislim da su i na fabiji kao i kod mene na golfu fabricki zvucnici nitnovani. Eto cisto toliko da znas da se ne iznenadis puno..
 
Tapacirung

Mozel mi ko objasnit kako da stavim sony zvucnike precnika 10 cm u vrata od golfa 2 bilo kako nema veze ili ko da pravi panele ili tako ness slicno.Hvala unaprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top