Skidanje tapaciruna vrata na PUG 407

Skidanje tapaciruna vrata na PUG 407

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nadjoh jedno objasnjenje pa reko da podjelim sa ostalim clanovima foruma, nadam se da ce vam biti korisno.....

1. Odvrnes srafove (crvene strelice) dva sa strane se vide za ovaj u sredini skines gumu i videces i njega, kad ga odvrnes izvadis kontrole za otvaranje prozora (otkacis konektor)
2. Skines sivu plastiku, krenes sa desna na levo da ne bi polomio plastiku koja ulazi ispod (ovo zelenkasto)
3. Izvadis svetlo na dnu, (plava strelica) otkacis konektor i skines ga
4. Sve ostalo su zabice, idi u servis kupi jednu kesicu, i CUPAJ

Vrata.jpg


eto to je to :D


izvor. cice.com.hr
 
Član
ja sam bas danas radio jednog 407, lijepio folije na sva stakla i prvi mi je to pug bio koji sam radio, bas nisam imao pojma kako se skidaju tapacirunzi, ali sam se snasao. Sve je ovo tacno sto je napisano, osim ovog dijela oko rucke, mislim nije potrebno da ga se skida kad se skida tapacirung, jer tapacirung ide van i sa tom plastikom, ali je tu plastiku potrebno skinuti kada se vraca tapacirung, jer se ne mogu nabosti zabice oko rucke za otvaranje vrata ukoliko ta plastika nije skinuta,,, svejedno moja je preporuka prvo skinuti tapacirung pa onda tu plastiku, jer ce se tako plastika sacuvati, iznutra se nalazi par zabica, koje se samo stisnu i eto ga:icon_biggrin:
a zabice na tapacirungu su klasicne, treba bas jaka sila da se slome, nema potrebe za kupovinom drugih:cool:

eto i od mene mozda nekome koristan savjet;)
 
Član
nzm ja sam neki dan vadio prekidace za prozore konto ih rastavit da vidim kakve idu ledice da mi je nabacit neke druge, al nemos rastavit da si pita....izvadio prekidace i sve al nemos onaj njihov sklop nemos rastavit moracu jedan dan probat kad budem imo dobre zivce.....a tapacirunge nzm kako je ja sam skido neke sitnice na auto jbg nije tesko, konto sam odradit neku muziku pa cu vjerovatno morat skidat tapacirunge zbog zvucnika u vratima :S
 
Član
saledoboj je napisao(la):
nzm ja sam neki dan vadio prekidace za prozore konto ih rastavit da vidim kakve idu ledice da mi je nabacit neke druge, al nemos rastavit da si pita....izvadio prekidace i sve al nemos onaj njihov sklop nemos rastavit moracu jedan dan probat kad budem imo dobre zivce.....a tapacirunge nzm kako je ja sam skido neke sitnice na auto jbg nije tesko, konto sam odradit neku muziku pa cu vjerovatno morat skidat tapacirunge zbog zvucnika u vratima :S

ja sam sve tapacirunge povadio za 20 minuta, a prvi mi je put da radim na pezou, eto koliko je tesko:cool::cool:

prekidac je tako lagano rastavit, ja sam slucajno jedan rastavio, vukao sam kabl od struje prekidaca, a nisam drzao za prekidac i izvukao sam kompletan sklop, znaci odvojio sam stampanu plocu od kucista prekidaca. imas sa strana 4 mala zazora koja drze, i njih lagano necim samo malo potjeras i otvorit ces prekidac, nije uopste tesko. kad se sastavlja samo nastimas kako treba i pritisnes, oni se zazori uklope i to je to, cas posla;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top