skidanje s int

skidanje s int

Član
ovako,sistem je windows xp sp3 skoro podignut,i od tad nemogu skinuti sa neta programe koji su exe format npr neki program je jak 1.456 kb i dodje do 1.450 kb i tako stoji nista neizbaci da je greska,sta bi to moglo biti,antivirus nemam nikako da bi posumnjao da je on sta obrisao,jel moguce da brze gube neki programi podrsku jer je xp,i
 
Poslednja izmena:
Član
Nezz ako je bas konkretan podatak al sam cuo da unistavaju komplet Windows XP i nema vise updates i nista za taj sistem. Instaliraj Vistu ili sedmicu ako mozes.
 
Član
ma nemam jake konfiguracije na laptopu za win 7 ,imam proc1.60 Ghz i 960 mb rama to nije haman ni za xp sp3,nego googlao sam sinoc dosta,moguce da sam pokupio trojana pa se skrio u exe i koristi isti naziv kao i exe fajlovi neznam kako ga pronaci da ga pokusam izbrisati,nebi trebalo jos da nema update za xp rekli su od 8.4 da nece biti podrske ...
 
Član
Koji browser koristiš? Moguće da je virus u pitanju. Probaj instalirat neki od besplatnih antimalware i antivirusnih softwera. I instaliraj opera browser
 
Član
skinuo instalaciju malwarebytes i ukocilo laptop tek nakon nekoliko min izbaci da se treba nadograditi a nemoze nesto shockware se rusi
 
Član
hajoj sta je ovo nije ni cudno da nece skidati,dobar malwarebytes samo je probni jbg jos 13 dana ,moram neki dobar antivirus skinuti,imao sam comodo i nisam imao problema nikakvih koji bi bio solidan da nije previse jak
 
Član
ovaj malware nemoze izbrisati viruse...a nemoze izgleda nijedan AV,ja pronadjem virus i hocu da ga obrisem i nemoze izbaci da je nemoguce ili je disk pun itd...nema druge nego sistem :banghead: ,postoj neki put preko safe moda i toga ali nisam toliko dosao sa znanjem idem googlati jos :bookworm:
 
Član
kad pališ komjuter stiskaš tipku F8 i onda ti uđe u safe mode. ALi tu ti ne pali AV.
Ako nemaš nekih važnih podataka stavi ponovo sistem i onda nabaci NOD32 i živio
 
Član
ma znam uci u safe mode i to ali nisam bas cesto cackao tamo sta,ima neki program koji moze izbrisati viruse preko safe mode i toga ali neznam tacan postupak tako da necu to n dirati,nego na youtube vidjeh kako izbrisati viruse al ni to nepomaze obrise sve a virus ostane ,
 
Član
Ma nemaš šta čačkati, uđeš u safe mode i tu pokreni malwarebytes i skeniraj pa obriši.
 
Član
trojan se ugnjezdio u MS-DOS Program i izbacio prečac u my computer i stoji ispod diskova C i D ...posto je taj ms-dos sistemski program nema druge nego sistem ponovo,jer sumnjam da bi ga iz safe moda obrisalo....skenirao sam full i pronaso 19 virusa ,,,trojan,sality,agent i jos neki i obrisem sve i resetuje se laptop i opet ima precac i tako dalje svaki put kad skenira opet se vrati virus
 
Top