skidanje oznaka

skidanje oznaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako...kako se mogu skinuti oznake s auta?u pitanju je golf 4...znaci da se skine nazad ono golf i...moze li se nekako jednostavno ili..?
 
Član
moze jasta
meni je prijatelj skidao sa sarafcigerom ali tankim,naravno nije ostetio farbu,a lakse ce ti biti sa silkom ribarskim ili tako necim,pogotovo sad kad se malo razgrije ljepilo na suncu.
 
Član
zubni konac skida te lijepljene oznake ko sale, a oznake sa zabicama jedino mozes skinuti iznutra i bezbolnije je za farbu
 
Član
Ja sam neki dan sa bratovog passata i svog seata skidao znakove.

Najbrži i najefikasniji način je da silkom ribarskim ali skroz tankim lagano povlačiš, ma sječe ljepilo ko nož kroz puter.

kad skineš znakove ostaje ti lijepilo na autu da skineš, moraš da natopiš to ljepilo benzinom ili razrijeđivačem i da sačekaš malo i tako par puta puta to natopiš i sletit će lijepilo u sekundi.

Posle toga mora se navedeno mjesto malo polirati jer boja ispod slova nije izblijedila na suncu kao ostatak boje na autu.

Posle poliranja trebalo bi sve biti ok.

pozzz
 
Član
i kod mene je bilo v6 neko zalijepio...pa sam to skinuo i stavio 1.4
da sam znao mogo sam ti to v6 ostaviti ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
i kod mene je bilo v6 neko zalijepio...pa sam to skinuo i stavio 1.4
da sam znao mogo sam ti to v6 ostaviti ;)

hahahh to bi bilo zanimljivo...v6 pise nazad a ne moze maknuti...ehhe ja mu govorim da proda govno da uzme bar tdi-a kad je vec zapeo za vw al nece budala heh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top