Skidanje lajsni

Skidanje lajsni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aditas je napisao(la):
Skinute lajsne!!! Bosnjo majstor, (ja) imao mali susret sa drugim auticem i on mi skinuo dio..
( citaj izmedju redova...:icon_smile:), ostalo sam ja pocupao... Sad ima samo jos jedan mali problem... ostalo mi je malo ljepila... Koje sredstvo mi nece ostetiti lak, da li smijem benzinom to skidati ili ima neko bolje sredstvo...?
Hvala unaprijed:icon_smile:

NEEEE, NI SLUCAJNO BENZINOM... tako ces i lak skinuti, a mozes cak i do lima da dodjes... Polir pasta bi trebala da to zavrsi...:cool:
 
Član
Kupljen nitro razrjedjivac... nitro boja ne spada sa njim.. i lagano skidam vec, samo sto treba vremena i zivaca... Fen bi to ubrzao.. ali nemaaaa...:icon_cry:
 
Član
Nitro razrijedjivac nece stetiti nitro boje...

ali vala ako ne upali do kraja.. bice nesto drugo... ma ja...
 
Član
eh i ja sam neki dan isto isto skido nesh sa nitrom na autu koje je ofarbano prije 10-tak dana i zajebo se bezbojni jer mi se sad primjeti dobro na vratima kao fleka jel se to moze ispraviti poliranjem ili znate li nekog da moze to odraditi...sorry na of-u
 
Super Moderator
nece nitro ostetiti boje samo nastavi al poslije toga moras dobro oprati to mjesto gdje si nitrom cistio a mozda i ispolirati al mislim da nema potrebe ;)
nego de nam slike da vidimo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top