Skidanje lajsni

Skidanje lajsni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako moze neko da mi preporuci majstora, auto limara... ili ko moze odraditi posao... za skidanje ovih crnih lajsni sa vrata auta.
Radi se o aftermarket lajsnama koje su pricvrscene obostrano ljepljivom trakom. Potrebno ju je zagrijati fenom i skinuti. Savjetuje se silk za pecanje ( tako su mi barem rekli sa Honda foruma ).
 
Član
pa mozes to sam napraviti..evo da ne duzim citao sam nes o tome an jednom forumu detaljno objasnjeno uz slike..ne znam jel se smije link ovdje staviti pa sam ti poslo na pm
 
Član
neznam stoceti majstor uzmi siluk i zavuci i polako malo fen i malo volje i polako kasnije obrisi ostatke benzinom malo polir paste
a ako imas para na bacanje nacu ti ja profi majstora ili dundera kakog os ;)
 
Član
Hajd dobro.. bice onda tako...pa ne serem ni ja pare..
Nego koji silk 0,25 0,30 0,35 ili ? :lol: Salim se...
Hvala vam ;)
 
Član
mozda boi lakse skinuo sa posebnom zicom koja se koristi za skidanje sajbi ima je kupiti u auto dijelovima opel preko puta pijace otoka nije skupa ;)
 
Član
Zerr je napisao(la):
mozda boi lakse skinuo sa posebnom zicom koja se koristi za skidanje sajbi ima je kupiti u auto dijelovima opel preko puta pijace otoka nije skupa ;)

Jel se moze ta zica zagrijavati, da ne koristim fen? A pravo da ti kazem, bojim se da ne bih ostetio malo lim tako...:icon_question:

edoze je napisao(la):
NHF,vec su ti momci objasnili,pa da se nasalim malo:D:icon_smile:
;)

:cool::cool::cool::D
 
jes ti siguran da je ovo ljepljena lajsna ili je na kopce? Ako je ljepljena kupi zicu za sajbe i lagano vuci, ne treba ti fen, nemas sta ostetiti ;)
 
Član
Ljepljena je 100%... Saznao sam preko Honda fan cluba da je to samo aftermarket dodatni dio, i da je ljepljen..
Hvala, pokusat cu...;)
 
Član
Skinute lajsne!!! Bosnjo majstor, (ja) imao mali susret sa drugim auticem i on mi skinuo dio..
( citaj izmedju redova...:icon_smile:), ostalo sam ja pocupao... Sad ima samo jos jedan mali problem... ostalo mi je malo ljepila... Koje sredstvo mi nece ostetiti lak, da li smijem benzinom to skidati ili ima neko bolje sredstvo...?
Hvala unaprijed:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top