Skidanje blokada na skuterima: da ili ne ?

Skidanje blokada na skuterima: da ili ne ?

Jebje toliko sam ih i ja platio, ja uzeo 4 u kompletu 80 km, ovdje na forumu bas.
Mozda ne mislimo na iste, mada i ove su male, premjerit cu ih danas ako se sjetim
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Jebje toliko sam ih i ja platio, ja uzeo 4 u kompletu 80 km, ovdje na forumu bas.
Mozda ne mislimo na iste, mada i ove su male, premjerit cu ih danas ako se sjetim



Meni je ono crijevo sto ide u filter podeblje mozda fi 50 - 5 cm i kad bih stavio gljivu onda nebi je mogao ucvrstiti jer mi je to crijevo previse veliko .... Da mi je nac za gljivu a da joj je ona rupa tolika da mi moze stati u crijevo i normalno na selnu zavrnem i gotova prica
 
ildy je napisao(la):
Vozim Hondu x8rx i zanima me kako mogu skinuti blokadu s motora...jer ide maksimalno izmedu 55 i 60 km/h, a ja mislim da bi trebao moci vise, pa ako neko zna nesto o tome, bio bih stvarno zahvalan da mi objasni...unaprijed zahvaljujem

I mene bi ovo interesovalo
 
Nema sta gljiva radit na serijali,samo ces povecat potrosnju i smanjit trajnost termogrupe ako ne bude smjesa u dobrom omjeru.
Ako ti je bas zelja imat gljivu kupi spuzvastu ni slucajno zicanu,par dizni i postelaj karburator da si miran;)
 
Top