Skidanje blokada na skuterima: da ili ne ?

Skidanje blokada na skuterima: da ili ne ?

Koji je skuter u pitanju ? Na 4T kinezima i neces primijetiti neke razlike sa skidanjem blokada, dok je sa ostalim brendovima druga prica... Blokadu na brendovima imas u vidu prstena na dizni, prstena na variatoru i slijepog crijeva na auspuhu (2 grane koje ne vode izduv nikuda). Po meni skidanje blokada svakako ne steti, jer imas milion primjera ljudi koji su to uradili i voze vec dugo dugo vremena, a i odrzavanje ti ostane isto. Logicno da ima jos potencijala u motoru, ali zakonom je regulisana brzina na 50, prinudno da tako kazem... Obicno se skida na 1000 kilometara predjenih dok se motor razradi, a onda poslije toga samo kvalitetno ulje i pun gas ;)
 
Član
Keeway hurricane 90 cc je upitanju 2007 godiste presao oko 41xx km. S blokadom ide nekih 75 km/h
 
Ne bi mu nista skodila, samo je kod njih ja mislim blokada na variomatu i na CDI-u, tj. elektronika... Kod nekih se presjece pink zica, a kod nekih se mora kupiti drugi CDI. Prijatelj je na Piaggio-u presao 12xxx sa skinutim blokadama bez problema ;)

Najbolje pitaj ovoga http://www.pik.ba/profil/stankor1/#s=1 , znam da je imao CDI-eve koje skidaju blokade, pa zna bolje kakvo je stanje s tim tvojim ;)
 

OmO

Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Keeway hurricane 90 cc je upitanju 2007 godiste presao oko 41xx km. S blokadom ide nekih 75 km/h

Moj drug je imao hurricane 50ccm i stavio je na njega sportski auspuh i rolnice i isao je ko lud ! Dobar je to motor ;)
 
Član
skuter s 90cc msm da nema nigdje blokade, moguce samo na CDI.u , cisto sumnjam da ima na variomatu, auspuhu ili na karburatoru..
sve to mozes sam nista nije probl, ja sam skidao na svakom skuteru koji sam imao..

iii da ako ti skuter kako kazes ide 75km/h nezz sta vise ocekujes od serijale..
 
Član
Sumnjam da taj skuter ima mehanicku blokadu ako i ima onda je to na CDIu ;) jbg zar moze biti stetno skidanje blokade ;) ona je tu samo zbog zakonskih regulativa...
 
Član
Vozim Hondu x8rx i zanima me kako mogu skinuti blokadu s motora...jer ide maksimalno izmedu 55 i 60 km/h, a ja mislim da bi trebao moci vise, pa ako neko zna nesto o tome, bio bih stvarno zahvalan da mi objasni...unaprijed zahvaljujem
 
Član
Ja imam kineza 4T ....... znaci da ja ne skidam ??? ide okruglo 50 kmh nekad 55 i to mu je vrh !! :icon_smile:


SRY NA OFF :


Zanima me kak bi mu pojacao malo zvuk ?? da prije lonca izbusim koju rupicu sta vi mislite
 
Ne busi to nikako... da bi dobio na zvuu stavi gljivu ili auspuhm a ja licni ne bih nista dirao sem blokade poskidaio ;)
 
Član
Ma mom kinezu 4T neznam ni gdje je blokada xD


A ima uzeti onih ko malih gljiva (filtera) al dosada mi je majstor reko da to nepase na moj motor sad sto to pojma nemam ?? jbg



PS SRY NA OFF
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Imam na prodaju dvije te gljive, pa ko je zainteresovan.

20 km komad


Uh jes to one male gljive ???????? OVdje kod mene ona mala gljiva 4 KM komad :icon_smile:


----------------
 
Top