Skidanje black gloss folije

Skidanje black gloss folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz.nakon godinu dana folija je pocela pucati po krovu,pa sam odlucio da je skinem i nekako sam uspio prvi korak odraditi,tj skinuti foliju ali na krovu je ostalo ono ljepilo pa ne znam kako da ga skinem,ima li neko iskustva sa ovim problemcicem? :icon_question:
 
Član
benzinom... ja to ljepilo od naljepnica skidam wdom, on ih izjede i samo obrisem, ali tebi se ne isplati to time raditi :)
 
funky je napisao(la):
benzinom... ja to ljepilo od naljepnica skidam wdom, on ih izjede i samo obrisem, ali tebi se ne isplati to time raditi :)

Ma kad bi znao da pomaze,hebo Wd,ima se toga kupiti na svakom cosku.:)
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
funky je napisao(la):
benzinom... ja to ljepilo od naljepnica skidam wdom, on ih izjede i samo obrisem, ali tebi se ne isplati to time raditi :)

Ma kad bi znao da pomaze,hebo Wd,ima se toga kupiti na svakom cosku.:)

100 % pomaze, ostane ti poslije malo masno, ali to se pranjem rijesi... jbga meni je to bilo pri ruci i time sam skidao :D
 
funky je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
funky je napisao(la):
benzinom... ja to ljepilo od naljepnica skidam wdom, on ih izjede i samo obrisem, ali tebi se ne isplati to time raditi :)

Ma kad bi znao da pomaze,hebo Wd,ima se toga kupiti na svakom cosku.:)

100 % pomaze, ostane ti poslije malo masno, ali to se pranjem rijesi... jbga meni je to bilo pri ruci i time sam skidao :D

Pokusacu i sa ovim receptom;;) ako ima jos neko neki prijedlog za skidanje,samo pucajte.:icon_smile:
 
Član
Ja sam cuo da je dobro pivo, ali izgleda nije zajebancija, skidao sam neke manje naljepnice uspjesno :)

A to za pivo mi je rekao firmopisac koji svaki dan to radi i nisam mu vjerovao ali sam probao i skinuo par manjih sa krpom i pivom nista nije ostalo :) treba trljati i stalno natapati krpu pivom al skine se fino.

A u vele prodaji kancelariskog materijala u Bijeljini smo jednom nasli jednu bocicu na kojoj je ipsalo "ODLJEPILO" pa smo morali kupiti samo zbog naziva. I stvarno zagulis noktom cosak naljepnice i kapas po kap ovog odljepila i naljepnica sama spada znaci kao da nagriza to ljepilo, ne ostaje nista.

a trebalo bi i benzin da pomogne, ako nije neka sranje farba.

pa eto nek je sa srecom trljanje i da ne skines farbu necim :)
 
Početnik
ja sam deterdzenta dosta i udri,jer i nezeza mi se bas sa benzinom i nitrom,znaci dosta seterdzenta i trljaj,,i da i ja sma sa krova ;)
 
Član
benzinom slobodno, ostane masno, poslije operes samo!
razredjivacem, alkoholom i acetonom niposto!
 
Član
ma probaj samo jelenskom krpom ako imas istrljati ,,,,x puta sam ono ljepilo kad odlijepis vinjetu ono sto ostane x puta sam samom jelenskom skinuo
 
Ljepilo skinuto,uz veliku muku sa raznim pomagalima,a bio sam musterija opet da radim krov ali poslije danasnjeg dana tesko da ce black gloss folija na moj krov.:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Imaš kupiti sprej za te stvari košta 5,80KM TKK Apursil evo link
http://www.tkk.si/eng/default.asp?id=2333
 
sukiastra je napisao(la):
Imaš kupiti sprej za te stvari košta 5,80KM TKK Apursil evo link
http://www.tkk.si/eng/default.asp?id=2333

Gdje si ranije bio ?!:icon_smile: Sad je zavrseno,ali cu svejedno kupiti ovaj sprej;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top