Skakavac kljuc

Skakavac kljuc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije povezan i nema foizički kontakt sa samim uloškom.

Nenade javi mi se na PM da pokušamo to spakovati u skakavac.. :);)
 
Član
Pravio ja na svom bravu u sarajevu, nikakav problem, kupis kluc za kodiranje sa cipom i prbacis podatke a onda taj cip smjestis u skakavac. ja uradio dva skakavca za 70 km.
 
Član
RE: ``Skakavac`` kljuc

mtopic je napisao(la):
Ma moze se kljuc ubaciti u to, malo se obrusi sa strana i stace unutra, nije to problem, problem je po meni u tom skakavcu. Ni jedan ne izdrzi duze od dva mjeseca a da se ne slomi skakavac-mehanizam. Ugradio sam ih mali milion i skoro sve i jedan mi je dosao ponovo da mu stavim alarm ili daljinsko bez skakavca.

A sad, sto se tice tog koda, to bi mogao biti problem. Ne znam tacno kakav ti je kljuc, ali cini mi se da se ne moze rastaviti kao kod vecine auta sa kodiranim kljucem. Ako moze, onda samo ubacis cip sa kodom u skakavac (neki cak imaju i predvidjeno mjesto za to) i to je to.

godinu i kusur kako je kod mene auto... skakavac nije ni "kahno" cak dobro sluzi i da ubodes nekog prilikom otvaranja :D
 
Član
sry raja sto dizem temu


kljuc fiat punto ,nema daljsko zakljucavanje vec centralnu


zanima me ako je kodiran onda nemoze se kopirati...

dali se moze naci gdje kakav kod ili tako nest...hitno mi je potreban drugi kljuc
 
Član
moze se kopirati. odes kod kljucara koji radi kod kljuceve i neka ti iskodira novi kljuc i imaces 2. cijena od 50-100KM u zavisnosti od kljucara do kljucara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top