Sjenilo u faru Pomoc

Sjenilo u faru Pomoc

Član
Prilikom pranja fara spalo mi je svo sjenilo, radi se o faru od Megane MK2. Zanima me dali znate nekoga ko se bavi reparacijom ili kromiranjem sjenila..;);)
 
Član
kume trazi ti drugi far, sve sto pokusas nece biti kao sto je bilo
da nisi prao toplom vodom:icon_question:
 
Član
Nisam ja nego rodjak na svom meganu,prao je vodom i nekom tekucinom...Spalo je svo sjenilo ostala samo plastika;) Imali neko jeftinije rijesenje od kupovine novog fara :icon_confused:
 
koliko znam ima u srbiji firma koja se bavi hromiranjem sjenila na novo, a i clan foruma ArminM je cini mi se radio negdje sjenilo jedno od leca na novo, pa sacekaj da se on javi.....

jeftinije varijantice jesu da prefarba mu kakav lakirer bojama za visoku temperaturu, dobice koliko toliko bolje, ali nikada kao orginalno sa bojama..... ako bude radio bojama obavezno podlogu ofarbati u metalik crnu u nekoliko slojeva, a nakon nje u onu chrom boju, ali kao sto rekoh, nije adekvatno rjesenje a opet moze posluziti
 

rs6

Član
tekucina za stakla zna sjebat sjenilo, imaju oni silikonski chrom sprejevi oni mogu pomoci ( ide mat crna podloga ) pa onda chrome, ali se tad ne smije prstima dodirivat jer se skida boja, samo to nije dugotrajno jbg ... moze za prvu pomoc...
 
Član
ja sam probao neke jeftinije varijante i nije uspijevalo, zato sam odmah napisao novi far i to je to, nema druge. mislim da se hromiranje u ovom slucaju ne isplati, kad se taj far vec moze naci na otpadu ili tako negdje
 
Top