sjedista

sjedista

Član
da li je mozda neko od vas na forumu kad prebacivo sjedista iz audi 80 jajeta u audi 80 b4..imam audi 80 b4 ali da vas pitam da li pasu sjedista iz jajeta u b4..hoce li sve leci kako treba ili treba sta prpravljat..prije nego sto nabavim zanima me da li pase...hvala puno
 
Administrator
svi misle a niko ne zna... de ko zna nek odgovori covjeku... nema covjek nista od tog sto mislite...

bek tu topik....
 
Član
u tome i jest problem sto niko ne zeli da covjek kupi bezze sjedista i bacio je pare jer niko nije siguran dal odg. a ja kako sam vidio kod mene jedan rodjak imao audija jaje a drugi b4 i sjedista su po meni bila apsolutno ista u bocu...
 
Član
cuj kupi sjedista i bacio pare, pa preprave se nosaci, 10 minuta posla i ako nepasu, nema se sta zamarati pasu nepasu, uzmi probaj, ako nelezi na sarafe onda prepravi nosace i zadovoljan budes
 
Član
elmir je napisao(la):
cuj kupi sjedista i bacio pare, pa preprave se nosaci, 10 minuta posla i ako nepasu, nema se sta zamarati pasu nepasu, uzmi probaj, ako nelezi na sarafe onda prepravi nosace i zadovoljan budes
nece covjek da prepravlja nije lud a ima tu posla kad se krene radit nije to bas kako se cini ako hoces da valja...
 
Član
elmir je napisao(la):
cuj kupi sjedista i bacio pare, pa preprave se nosaci, 10 minuta posla i ako nepasu, nema se sta zamarati pasu nepasu, uzmi probaj, ako nelezi na sarafe onda prepravi nosace i zadovoljan budes

probat cu sutra pa cu vidjet. opet hvala svima

menso je napisao(la):
elmir je napisao(la):
cuj kupi sjedista i bacio pare, pa preprave se nosaci, 10 minuta posla i ako nepasu, nema se sta zamarati pasu nepasu, uzmi probaj, ako nelezi na sarafe onda prepravi nosace i zadovoljan budes
nece covjek da prepravlja nije lud a ima tu posla kad se krene radit nije to bas kako se cini ako hoces da valja...

ma nije lako prepravit ima posla..konto sam ja od sierre ubacit extra sjedista ali kad sam vidio dole koji je belaj, sta valja prepravit odusto sam..nadam se da ce moci probat cu sutra..opet hvala svima ;)
 
Član
sve zavisi od sjedista do sjedista i kakvi su mu nosaci, ali vala ako hoces bolja puno bolja sjedista vrijedi se i napatiti i malo uloziti da ti to bude savrseno ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
sve zavisi od sjedista do sjedista i kakvi su mu nosaci, ali vala ako hoces bolja puno bolja sjedista vrijedi se i napatiti i malo uloziti da ti to bude savrseno ;)

eto cas posla :cool: sjelo samo tako...jedino kod zadnje klupe naslonjac nije isti kao kod jajeta..zato sto jaje izmedju sjedista ima metalnu pregradi tako da se naslonjac od jajeta samo ubode u tu pregradu..a kod b4 je naslonjac preklapajuci.. opet ljudi hvala vam na saradnji i uvijek treba 3 puta mjerit jednom sjeci :icon_smile: lijep pozdrav svima
 
Top