Sjedista passat b6 u passat b5

Sjedista passat b6 u passat b5

Član
Da li neko zna mogu li se ubaciti sjedista iz passta B6 u passata b5 karavan....ako neko zna neka salje.

Hvala

Pozz
 
Član
nije problem ubacit može se, prednji sicevi od b6 imaju svoje vodilice tako da ti ne trebaju one na autu. uzmeš metalnu kockastu cijev cimenzija cca 2x5cm. u stare nosače stavljaš jednu u vodilicu na autu naprijed skroz od jedne do druge strane. tu ide prednji dio vodilica od sjedala a drugu stavljaš na zadnji dio vodilice u autu i tu ide zadnji dio vodilice sjedala. ne znam kako ti drugačije objasnit malo zvuči komplicirano ali imaš 30 min posla po sjedalu. za ostalo se javi vedranu radosavljeviću na fb on je nedavno stavljao u svog b5 ože ti slikat sve
 
Zdravo,
Jeste da dizem ovu temu iz mrtvih, ali zanima me da li si Dure ovo uspio napraviti? Ja ne mogu da nadjem kožna sjedista za passat b5.5, ova na njemu su dotrajala, pa bih zamjenio. Na oglasima sam našao od b6 za 400e, ali ne znam da li da ih kupim. Ako ne uspijem da ih ugradim, ne bacaju mi se pare.
Znate li mozda kome da se obratim? Tražio sam ovog Vedrana što je Giba rekao, ali ne mogu da ga pronađem na FB.
Hvalaaaa
 
Član
Zdravo,
Jeste da dizem ovu temu iz mrtvih, ali zanima me da li si Dure ovo uspio napraviti? Ja ne mogu da nadjem kožna sjedista za passat b5.5, ova na njemu su dotrajala, pa bih zamjenio. Na oglasima sam našao od b6 za 400e, ali ne znam da li da ih kupim. Ako ne uspijem da ih ugradim, ne bacaju mi se pare.
Znate li mozda kome da se obratim? Tražio sam ovog Vedrana što je Giba rekao, ali ne mogu da ga pronađem na FB.
Hvalaaaa

Ugradjivali su ljudi iz CC-a u B5, ali moras modifikovati dosta.. Kazu da jedina sjedista koja bez modifikacije upadaju u B5 su iz Audija C5 A6. Ako mozes pronaci neka ocuvana, ja bih prije odabrao tu opciju..

DSCN1209.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Zdravo,
Jeste da dizem ovu temu iz mrtvih, ali zanima me da li si Dure ovo uspio napraviti? Ja ne mogu da nadjem kožna sjedista za passat b5.5, ova na njemu su dotrajala, pa bih zamjenio. Na oglasima sam našao od b6 za 400e, ali ne znam da li da ih kupim. Ako ne uspijem da ih ugradim, ne bacaju mi se pare.
Znate li mozda kome da se obratim? Tražio sam ovog Vedrana što je Giba rekao, ali ne mogu da ga pronađem na FB.
Hvalaaaa


Treba prednje nosace mijenjati i na zadnjoj klipi ima posla nisam ubacivao odustao sam. Pozdrav
 
Top