Sjedista iz Opel GSI

Sjedista iz Opel GSI

Član
Pozdrav svima, ovako jucer sam kupio sjedista iz GSI-a koja planiram ubaciti u Yugo ali nisam skuzio da su od petovratnog modela. Mogul' se ta sjedista sad kako prepravit da se preklapaju ili im nema spasa? :icon_confused:

Pozz.:123:

p.s ja se izvinjavam ako sam profulao mjesto gdje se postavlja tema ovakvog tipa.
 
Član
jedina varijanta je da ih prelomis. druga je da izbacis zadnja sjedista i ostavis samo prednja. treca je da ih mjenjas sa nekim. u svakom slucaju zajeb al haj.
 
Član
A pricao sam juce sa majstorom pa cemo probat da stavimo suvozacevo sjediste na šine od Yuga pa da se dize komplet ko Yugovo fabricko sjediste jest da ce biti malo visocije al jbg dok ne naletim na sta bolje. :)
 
Član
svakako bi ih morao staviti na svoje sine zbog klizaca i svega ostalog a to sto ces probati uraditi moze da bude ok ali pazi onda da ne zapinje za krov pa opet djaba trud.
:123:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
svakako bi ih morao staviti na svoje sine zbog klizaca i svega ostalog a to sto ces probati uraditi moze da bude ok ali pazi onda da ne zapinje za krov pa opet djaba trud.
:123:
hehe :) ako bude zapinjalo ko oce nazad da sjedne otvorit cu mu gepek pa nek uskace :D
 
Top