Sjedišta El. Recaro Golf MK2

Sjedišta El. Recaro Golf MK2

Član
Zanima me da li neko zna da li se može nabaviti material za sjedišta za slika i da li zna način da ih restauriram jer ih je neko seljački i krkansi dero, dakle sa strane gdje vozać ulazi su baš bila poderana pa sam morao sa sličnim materialom da radim, znam da nije estetski ali bolje nego poderano i čime da ih očistim ali da ne izderem jer već pucaju šavovi?

9beipc.jpg


htwp5g.jpg
 
sto komplikujes nisu to brabusova sjedista pa da se nesto bojis da
ne ostetis, uradi onako ako sam ti napisao u temi, neces se pokajati!
 
Član
Nisam ovdje postavio samo radi čišćenja već i da vidim da li neko ima ovaj material da ne bude šareno, a za čišćenje nisu brabusova ali su rijetka i gotovo nemoguće je nači material ja da ih još derem a vrijede oko 600 KM.
 
Legend
Druze vjeruj mi da u ovom stanju ne vrijede ni frtalj od toga... Radi to kako treba ili ih gledaj kako propadaju...
 
Član
Pa ne znam ako ko zna gdje nači ovakav material da vratim u fabričko stanje, a očisti ćemo ih nije od zlata pa da nema nešta čime mogu očistiti da ih ne uništim.


I meni nije drago da propadaju ali sam ih dobio u puno gorem stanju, pa zato ovdje mnogi godinama rade oko auta, pa reko da ne znaju nekoga ko ima sličan material.
Sjedišta su udobna i nisu nigdje propala samo što su prljava i ova strana gdje vozaž ulazi je bila skroz poderana morao sam sličnom tkaninom da presvlačim, dok ne nađem original.
 
Član
Što bi se šalio brate, vidio sam na vwcroatia, u gorem stanju izderana prodata za 2000 kuna, zar mi je do šale da su 100KM, dero bi ih i dan i noć, ja ih dobio u ovakvom stanju , skrpio sam na mjestu gdje se ulazi ali je drugi dezen, zato me zanima ako neko ima isti dezen ili ako neko zna da li se može nekom bojom ovaj dezen dobiti.
 
Dzejlan12 je napisao(la):
Problem je što ne znam iz koje su izvedbe :D.Ako neko zna iz koje su izvedbe dvojke da znam po čemu da tražim :D

Hehehe...nisi ti znao ni kakva su to zapravo sjedista dok ti nisu rekli u temi a sad odjednom vrijede 600km:lol:

Vrijedila bi druze da ista valjaju....ta sjedala su u rasulu a ako ih tapeciras gotovo je to vise nisu ta sjedala i ode cijena nizbrdo....
Mislim da neces nikada naci to platno za presvlacenje i kad ga nadjes bit ce skupo vjerovatno.

Inace sjedala su najcesce dolazila u golfu G60
 
Član
Znao sam ja druže kakva su sjedišta i prije nego sam pitao i to dobro, ovakva ista u gorem stanju prodao čovjek na vwcroatia za 2000 kuna tako to za vrijednost može neko mačku o rep objesiti, sjedišta su poprilično dobra samo ih treba oprati suvozaćevo u odličnom stanju samo je vozačevo po običaju uvjek lošije na mjestu gdje se ulazi.

Da ne bude zabune nisam znao u kojem su golfu dolazili ali sam znao da su rijetka i skupa.
 
kako si znao kad neznas iz kojeg su auta?
Vrijede i moja 600-700E pa kome ih prodati....
Nisam ti ja rekao da ne vrijede...vrijede ali da valjaju...
I ta sjedala sa vwcc od 2000kuna je uzeo neki vw fanatik koji ce naruciti originalno platno i odraditi ih da budu kao nova i na kraju ce ga to sve skupa izaci cca 1500maraka.... a kakva je sada situacija takvi kupci nalete jednom u 2godine,ako i tada....
 
Član
Ma brate cijena nije ni bitna meni je samo bitno da su udobna da sam ih htjeo prodavati nebi ih nikada ni kupio.A želim ih restuirati radi izgleda a ne radi cijene.
 
Član
Može se to očistiti moj kolega to radi i bude velika razlika.
Sjedišta od E klase,
http://i50.tinypic.com/2jfggte.jpg
 
Član
Šta mislite ideja je možda glupa ali nisam do sada mogao nači nigdje original material da presvučem prednja sjedišta materialom sa zadnjih jer su ista sjedišta isti material?
 
Top