sječenje opruga

sječenje opruga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma sta sjeci komplikujes vozi tako i uzivaj a kad skupis kesa odradi kako valja a ne dva puta da se zajebavas pozzzzzz
 
Član
pa dobro nemorate me napadat
mislim stvaaarno
izvinite mi se :icon_mad:
hehehe

ako neko prodaje zute opruge nek se javi...
 
Član
Radi brate šta ti volja, i ja ću svoje osjeći, jer ako to ne uradim nabijat ću to sam sebi na nos mjesecima... tako da ću to uraditi pa makar mi se motor na rupi odvalio:icon_confused:
 
Član
Trpit ce vam amortizeri, pa ce te i za to riknut kesha...al radite sto vam volja, vasi su autichi hehe :)
 
Početnik
Et posto svi ste protiv sjecenja opruga, ja trebam spustiti ficu,gdje cu nabaviti original sportske opruge zadnje,da ih ne sijecem,i sta mi prelazete kako da naprijed spustiti,ja sam skonto sve kako cu,al posto to podrazumijeva sjecenje opruga,kako cu drugacije?
 
Član
Oggy je napisao(la):
Et posto svi ste protiv sjecenja opruga, ja trebam spustiti ficu,gdje cu nabaviti original sportske opruge zadnje,da ih ne sijecem,i sta mi prelazete kako da naprijed spustiti,ja sam skonto sve kako cu,al posto to podrazumijeva sjecenje opruga,kako cu drugacije?
Nemoj sjeci, brener u ruke i ozezi... :D
 
Početnik
ErRoR je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Et posto svi ste protiv sjecenja opruga, ja trebam spustiti ficu,gdje cu nabaviti original sportske opruge zadnje,da ih ne sijecem,i sta mi prelazete kako da naprijed spustiti,ja sam skonto sve kako cu,al posto to podrazumijeva sjecenje opruga,kako cu drugacije?
Nemoj sjeci, brener u ruke i ozezi... :D

ništa,i na to su legle negativne kritike...;)
 
Član
majke ti, stavi lisnate opruge na fichu hehe...malo ce vise pepat, ali fakat ce moci biti niskoooo, stavis dva lista samo i dosta ti hihihihiiihih :D
 
Početnik
najnizi ce biti ako nazad odsijecem dva kruga a naprijed okrenem gibanj naopako,bio bi ko karting... sijecem jedan krug,a gibanj skinem,cekic u ruke i udriii...dok se ne ispravi..zavisi koliko hoces..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top