sječenje opruga

sječenje opruga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kazu:
ko pita ni u hali nije gladan.

pa bi ja da vas pitam koliko je pametno sijeci opruge da spustim baraku,
ali samo privremeno dok ne skupim kesha i dok nenenadjem opruge...
 
Član
mozes osjeci opruge ali onda moras skupljati kes za opruge i amortizere :) a ovako samo za opruge heh
 
Član
ne radi to nimalo, em sto je seljacki, em sto su krace sportske opruge cvrsce, a te kad osjeces imas istu cvrstinu ko sad pa ako ti sjedne covjek dva i na najmanjoj rupi pepnut ces od pod autom...a em amortizeri ce ti stalno biti sabijeni...ne valja, zaboravi na to i strpi se...
 
Legend
mimo toga svega sto je neudobno i ne valja,nije ni sigurno.Skakace na najmanjoj neravnini auto,......uletis u krivinu.....skokne,i baci te u obalu,X slucajeva znam
Radije se strpi pa uzmi origigi opruge
 
Član
Evo čovjeka šta je to napravio. Osim nižeg težišta nečeš ništa dobiti. Možda je mrvicu krući. Srezali smo na mome za jedan krug. Sjeo je barem 3-4 cm. Nisam mjerio. Ne skakuče, ne lupa. Ali nemoj to raditi na everyday autu. Moj radi malo km a i ja volim ekperimentirati pa do sljedeće godine ćemo vidjet hoću li šta strgati. :D
 
Početnik
Imam ti ja opruge ako se radi o golfu II, imam 6 opruga: 2 ljubicaste prednje, 2 crvene zadnje, i 2 zute zadnje..mozda cu ih staviti na svog golfa,ako ne nadjes uskoro,javicu ti sta sam skonto..kako god,imam vishka ove dvije zadnje crvene,to cu svakako prodat,ne znam koliko se krecu cijene?
 
Član
ja skoro dao sve 4 crvene za 10 km momku a imaju konijevi stelujuci amortizeri u tz kod momka 100km sva 4
 
Član
cviki je napisao(la):
ja skoro dao sve 4 crvene za 10 km momku a imaju konijevi stelujuci amortizeri u tz kod momka 100km sva 4
Da je malo blizi cuo bi se sa njim,al daleko je tz... :icon_confused:
 
Početnik
dacu i ja svoje nekome djaba,jebo 10 marki,necu ih stavljat na svog golfa..valjda nekom zatrebaju
 
Član
@oggy drug mozes li ih molim te slikat pa poslat mi na PM il postavit ih ovdje svejedno. Ja cu najvjerovatnije u Sarajevo u subotu pa ako ti nije problem da se nadjemo pa da ja to kupim od tebe????

De mi se javi Boga ti .....
 
Član
pa bar za golfa ima tih opruga na svakom koraku nemoj sjeci to a ovaj sta nudi stelajuce isplati ti se ispaliti do njega za te pare
 
Početnik
eddo je napisao(la):
@oggy drug mozes li ih molim te slikat pa poslat mi na PM il postavit ih ovdje svejedno. Ja cu najvjerovatnije u Sarajevo u subotu pa ako ti nije problem da se nadjemo pa da ja to kupim od tebe????

De mi se javi Boga ti .....

nisam ja iz Sa,iz kaknja sam,a study u sarajevo..a sto se tice opruga,ako prodam felge prodacu i opruge,felge bi trebale otici u subotu,zamjena za neke 14",pa ako bude tako javicu ti,i staviti slike opruga..a ono sto je neko napisao da je dao cetiri opruge za 10Km, njegova stvar..2,5Km-jedna opruga :D za te pare nemozes fin keks kupiti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top