Šizite li za volanom?

Šizite li za volanom?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
iskreno .. nemam sta lagati SIZIM heh


nevolim kad neko nekog pretice a vidi da mu ja idem iz suprotnog smjera isto ko da me nema ... i onda ja fiestu zavlacim po rupama nekim da se seljaku smaknem.... al vratio bi se ja za njim ali nemam toliko brzo auto...

Takodjer me naj naj naj vise zivciraju kruzni tokovi samo zbog zmigavaca .... ono cekas stari a on neda zmigavac ... aaaaaaaaaaa pa ubio bi ga...


a ostalu huju istresam po gasu heh ...:123:
 
Ja neki dan stanem na zebri i pustim curu koja ide prek zebre, dojde ona do pola i onda stane, čuje da ju neko zove, okrene se a ono prijateljica 20 m od nje i maše da ju čeka, a ona ljepo stoji i čeka. Ja krenem s autom polako i naslonim branik na nju, ona se okrene, stavi ruku na usta i izbulji oči i umjesto da se makne, ukipila se a ja na trubu i tučem šakama po volanu, nako 3 sekunde došlo joj iz riti u glavu pa se maknula a ja Luuud, ko da bude normalan u takvim uvjetima za volanom ?
 
Član
bila tema:D
sizim kad vidim rastimane xenone pa me zaslijepe...pogotovo kad se neko lijepi nazad,a farovi mu bacaju u nebo:icon_mad:
 
Član
ja sizim kada vozim auto putem nekih 180 do 200 kmh i neki majmun se ubaci i vozi lijevom trakom nekih 100 kmh i onda moram kao lud kociti da obojica ne poginemo
 
Član
duurma je napisao(la):
ja sizim kada vozim auto putem nekih 180 do 200 kmh i neki majmun se ubaci i vozi lijevom trakom nekih 100 kmh i onda moram kao lud kociti da obojica ne poginemo

dobro pa ti vozis 200 sta bi tek bilo da gledas datume :icon_eek:
 
G

GoPlay

nerviram me voznja "turista" u lijevoj traci bez obzira sto je svuda ogranicenje 60.... i kocenje bez razloga.... malo malo pa na kocnicu..
a sto se tice price za volanom.. pa zavisi jesam li sam ili nisam :icon_smile: ako sam sam pricam ako nisam sam radim sta drugo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top