Sitroenova “ajkula” najlepši auto svih vremena

Sitroenova “ajkula” najlepši auto svih vremena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Faya_M5 je napisao(la):
misli se erole na godine u kojim je nastala...i ipak su ovo sportska auta, a ona je normala...:)

Ma nisam ni mislio da nije lijepa,daleko od toga,prelijepo auto, ali ne kontam sto su je stavili u isti ranga sa sportskim modelima.
Jebi ga ako je DS ljepsi od E-typ npr.

Kontas? Razumio bih da je najljepsa od svih ovih veliko serijskih automobila,ali da je najljepsa od svih auta svih vremena jebi ga sad,ali eto,ocito po nekim izborima jeste.


HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
svih vremenaa>?
i dan danas? da, ne?

mozda je bio prije 100 godina al ne danas :lol::lol::lol:


Joj de ne provaljuj se momak.
 
Član
pa dobro sad nije losa ,da stoji mi u garazi zasto ne,svako ima svoj ukus ...mozda ja nemam pojima sta je klasika ??? ili se nerazumim...hehhehe
 
Član
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...
 
Član
eh ja bi volio jednu ajkulu... da je lickam svaki dan... i provozam ponekad... obavezno sa zutim farovima :lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...

slazem se, koje je auto imalo npr. servo i zakretanje farova u to doba pa ni poslje 20 godina rijetko si mogo vidjet da ima servo a tek sad su poceli da rade zakretanje farova
 
Član
arminnn je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...

slazem se, koje je auto imalo npr. servo i zakretanje farova u to doba pa ni poslje 20 godina rijetko si mogo vidjet da ima servo a tek sad su poceli da rade zakretanje farova

jos je kasnije imala i progresivni servo, sto je tek u danasnje vrijeme posto standard...;)
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...

drago mi je :icon_question:
 
Faya_M5 je napisao(la):
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...

Dobro faya necemo preCerivat!

Znas ti da meni pred hondom klecaju koljena.:icon_biggrin:

A ti ameru odnosno kanadjanu zaista malo proguglaj or something prije nego sto lupas.Ali hajd shvatit ces vrijednost klasika jednog dana (ili mozda neces,ipak zivis preko bare,a oni su tamo malo...nesto)

:icon_exclaim:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
normalno...ti bi hondu vozo, koja nije ni postojala kako treba, kad je ovo auto haralo svijetom...
nadji molim te istoriju ovog modela, pa pricaj...onu tehniku koju je ona imala 55. godine, niko (bukvalno) nije imao u svijetu...ni jedan proizvodjac...
ja bi je i danas prije svake honde...

Dobro faya necemo preCerivat!

Znas ti da meni pred hondom klecaju koljena.:icon_biggrin:

A ti ameru odnosno kanadjanu zaista malo proguglaj or something prije nego sto lupas.Ali hajd shvatit ces vrijednost klasika jednog dana (ili mozda neces,ipak zivis preko bare,a oni su tamo malo...nesto)

:icon_exclaim:

et sad, meni klecaju koljena...ja sam tebi reko...ja Hondu mozda gotovim najvise od svih...japanaca :) al kad se gleda svijet...ima ih dosta ispred :)
 
Član
Bilo pa se spominjalo, samo neki sentimentalac/ka, ili romanticar/ka bi ovo danas uzeo, da ima novo u ponudi, prije nego neko auto koje je dizajnirano i napravljeno u 2008/9 toj godini. A vala da je najljepsi, nit je ikad bio nit ce ikad bit. O ukusima se ne raspravlja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top