Sirenje celicnih felgi

Sirenje celicnih felgi

Član
Dakle, tko radi, gdje, sirenje celicara... ili barem da se srce "obrne". Hocu svoje celicare za zime pripremit, a najradije bi ih prosirio, samo nezz gdje :icon_rolleyes:


007_sm.jpg


myl-untitl.jpg


aldin je radio "izvrtanje", al rekose mi da nije u Bih trenutno...
 
Član
moze info, cijena, jel ja trebam uzet jos jedan par, il bi on to sve sredit mogao, a ja samo donesem kes i svoje felge :D

cekaj hake, senad, dvojica sto rade ? a sumnjam da ih ima vise u visikom, odmah na pocetku su blizu... tamo sam ispravljao alu, valja je to taj :icon_rolleyes:

treba mi ugl. neko provjeren, tko je vec radio, da ne bi bilo belaja i sl...
 
Član
prozor je napisao(la):
hake se zove senad,to mu je nadimak

a to je taj :lol: :lol: onda znam gdje je, isprvaljao mi je alu jednu...

a znas li cijenu otprilike, sigurno radi ? ako radi, on bi mi najvise odgovarao , jer je blizu...

a nesto onako kao kod mahira na pugu bi da se uradi... prosirena celicara mi je :cool: za zime se ubila, a ni za ljeta na zakucanom autu nije losa :icon_biggrin:
 
Član
4 felge i 400 maraka je mene izaslo...tak da mislim da se nije promjenila cijena....felge ne bacaju ni grama sa gumama i bez njih znaci 100 posto nulirane....momak radi u Gracanici zove se Nihad Halilbegovic,nadimak mu je Hony broj ti mogu poslat na PM ako se odlucis....skup je sex,al se isplati,ja ih rollam ljeto...nisu preporucljive za zime...opet ti znas najbolje...ko imalo vozi za zimu nisu preporucljive...pozdrav
 
Član
eto mahire sad me zabrinu... ovo nisu preporucljive za zime... a ja bi ih samo zimi i koristio, kao zimski set :icon_rolleyes:

nisam mislio nesto extremno, tipa 9 jota, i sl... jer to mi radi zime i ne bi odgovralo... vec nesto ovako;

1794j.jpg


image044u.jpg


1801d.jpg


1797j.jpg


i to me zanima, koliko je sigurno za zimsku voznju... :icon_rolleyes:
 
Ma brate za zime siriti celicare je ravno samoubistvu , mene je sa 195-icama nosalo , tako da bih ti preprucio da samo srce obrnes , lijepo i neobicno izgleda a milion puta je sigurnije.Ja se ne bih igrao s tim , ipak nije to zajebancija , ti vidi kako ces ja sam samo dao iskren prijateljski savjet :icon_smile:
 
Legend
Ne znam, ja sam se furao da to uradim, i uradit cu sigurno ove zimulje, samo je pitanje kad
ali opet, kad ukljucim malo razum, kod nas su ceste jako lose, pitanje je koliko su ti varovi sigurni nakon sto 3-4 puta naletis na otvoren saht, onaj fini prelaz na auto putu ili tako nesto..
 
Član
zato i pitam, svi savjeti dobrodosli ;)

jer realno, zimi kada stavim celicare, nista ne gledam, odmaram nakon sto se citavo proljece/ljeto pazilo sa alu...a celicare, parkiranje, odvalim malo ivicnjaka i to, prelasci, rupe, sahtovi, samo gas... eh sada i proslu zimu sam vozao bez skidanja distancera nazad, nisam ih ni sada mislio skidat...

al mislim da neka bas prosirena felga nazad i distancer, za zime bi bilo kriticno...

dakle rezime... znaci sirenje nije bas sigurno i pametno za zimsku voznju ...

a sta je onda sa obrtanjem srca, samo da se "izvrne", jel to sigurnije za zimski set ili :icon_question:
 
Član
ovako...imam ih na autu i zimu i ljeto...pug je 4 cm od zemlje...zimi...znaci vozi se skroz malo...kako idem dva puta sedmicno u Maglaj vozim cesto po ociscenoj dionici M17 puta...al sve one uvale ili kolotrazi kako bi mi rekli su strahota za vozit....kad upadnes u njih ti si dalje prepusten samO sreci da glavu ne izgubis...napred mi je 7,5 jota nazad 9....gume su i napred i nazad 185/55/14 za ljeto.....zimi stavim malo visi profil....al na isto ti dodje...ove zime napred idu orginalne 5.5 jota a nazad prebacujem 7,5 pa cemo vidjet...majstor sto mi je radio....meni je dao dozivotnu garanciju sta god da bude on rijeshava...nijedna se nije odvojila ne vari se to ovim elektro motorom mora majstor ima atest na svoj var znaci sve se radi masinsi...obrada na strugu varenje....i na kraju na balanserku se stavi i sve 4 su bile 0 grama ....ne 5 ili 10 vec 0.... :D nikad nisam ovako dugacak post napisaO....on sebi za golfa keca radi sad 10 jota pa vam nekad posaljem da vidi te :D pozzdrav
 
ajde ba ko te gleda zimi , stavi celicare i vozi i tako traje samo 3-4 mjeseca sta se beze uvaljujes bolje odvoji te pare da kupis neke alu bolesne za ljeta ;)
 
Član
hvala mahire ;) sada na alu me spure znaju nosat jer su nazad "sire" i razlika je 3cm... a kamol tek zimi, glavu uzgubit... a zimi, znam zapucat po najgoroj mecavi, preko vjetrenica cesto se isto ide... tako da cu izgleda ipak odustati od sirenja... eventualno obrnut srce i lakirat...

a dragone ima i toga, zimi ne perem nikako auto :lol: a ljetne imam, bolje necu jer se zavlacim svuda... da je farove naci :D

a nista ice celicare def. na lakiranje onda u grafit sivu i rub u nesto blentavo, haya... mada ce vecinu vremena biti blatnjave pa se nece ni primjetit :icon_smile:
 
Top