Sinopec - Chinese grand prix 17, 18, 19, April 2009 (Round 3)

Sinopec - Chinese grand prix 17, 18, 19, April 2009 (Round 3)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a joj ovog ferrarija... ne gleda mi se utrka uopste... koliko su losi :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Rezultati od trke u Kini.


svaka cast za Vettela mislim da je pravi rain man kao schumacher alal vera bez ijedne greske
 
Član
Jos jedna fenomenalna trka i jos jedan pokazatelj da ce sezona biti jedna od najzanimljivijih u istoriji! ;)

A ovo novo rukovodstvo u Ferrariu treba skupiti na hrpu i zapaliti! Pa zar su mogli dozvoliti sebi da ni nacrtan taj jeb... difuzor nemaju?! I treba im ovo ovako, uspavali su se previse! :icon_mad::icon_mad:

A Vettelu kapa dole! Dva puta je pun do cepa obisao laganog Buttona u strasnom Brawn-u ... volio bi ga u nekoj od iducih sezona gledati u Ferrariu ... taj decko bi mogao da bude novi Schumacher! ;)
 
Član
Vettel je mozda i najbolji vozac trenutno u Formuli 1, a Ferrari je sve iznenadio sto je mogao iznenaditi :icon_confused:
Ja sam Ferrari fan odkad znam za sebe :cool: i formulu i sve oko nje pratim redovno a najvise je Ferrari izgubio kad je otisao Brawn iz Ferrarija jer covjek zna sta treba bolidu.
A Briatore napada Brawna GP :lol: zbog difuzora. nezna jadan sta ce od muke :lol:
Ova godina ce biti sa puno iznenadjenja ali ja vjerujem u Ferrari da ce oni sve popraviti ;)
 
utrka sama po sebi prosjecna , nista spektakularno , najjaci je bio sudar Kubice i Trullija , koliko plastike ko da je bomba eksplodirala :D


vidi se lagani napredak McLarena to je dobro ;)
 
Član
nije loša trka , sa jedne strane mi je drago što se ovako pomješalo sve
a sa druge Ferarri , BMW šteta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top