Singapur i Formula 1 se pripremaju za prvu noćnu utrku u povijesti

Singapur i Formula 1 se pripremaju za prvu noćnu utrku u povijesti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Neznam, staza je savrsena sa jedne tocke gledista, napokon varnice za bolidima...


Sa druge strane, previse grbava, lako izgubiti kontrolu nad bolidom, ulaz i izlaz iz boksa su rijeseni KATASTROFA! Tu bi moglo biti problema u sutrasnjoj utrki. Uglavnom, nesto novo i jako zanimljivo, kako za momcadi, vozace tako i za gledatelje. Obavezno gledati


Jest i ja sam danas gledao mnogi se zale da je staza grbava i da je je kad vozis ko po makadamu....al eto moraju sta ce ....nadam se pobjedi masse...
 
Član
Navijam za Mclaren ko i uvijek i kad su najbolji i najgori uvijek sam za njih......
Nadam se da ce Hamilton pobijedit, jest supak al vozi lik morate priznat:)
 
drugacija staza, a nama to koristi.. neravna, puno zidova, lose uradjen ulaz/izlaz iz boxa..to samo znaci vise uzbudjenja za nas :)
 
Član
eno gledam na sport centru masa pol position brzi za pola sekunde od hamiltona a 3 raiikonnen...
 
Član
jedva cekam da je gledam u kolko rekose sai >D haj valjda ce bit repriza jer je to ipka 1 nocna trka u historiji F1
 
Član
e ovde Kimi moze dosta toga da uradi za Masu.....samo da Masa starta kako treba......vrlo lako moguce ..sudar Kimi i Hamilton..
 
allroad je napisao(la):
IGY je napisao(la):
allroad je napisao(la):
joj gledo sam trening pravo je mocno... kako je osvjetljeno isto dan, sve reflektor do reflektora... :D

zamisli da crkne jedan reflektor a on isfura sa nekih 250 km/h sto bi mu veselo bilo :D

hahaha pravo veselo :D

bas sam i ja o tome razmisljao..kakav backup oni moraju imati za slucaj nekog kvara..
nije ni cudo sto je okolni dio grada u mraku :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top