Šiljci za karambolku?

Šiljci za karambolku?

Član
druze moj to je nezakonito..

zamisli da zakacis slucajno pjesaka sa time, ili da se neko ocese o to....

ne bih se ja zezao sa time, vjeruj mi, branik sluzi da ublazi udarac a ne da lupa i sakati ;)
 
Početnik
Slj put kad vidis nekog izađi i prebijes ga nemoj biti pi*ka kada je auto i cura u pitanju ;)
 
Član
nezakonito 100%, a vala steta da stavljas na astru ruzno bi izgledalo, a lijepo je auto skroz.. opet kako hoces..
ps joj sto te loze:D
 
Član
Druze ja bi radje odradio front kao kod dzipova sa onim sipkama ali svejedno i to bi odudaralo od ostatka auta. Onda furas fazon astra scout hehe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
hehe pa niko ne cita fino sta pisem , naravno da ne bi vozio sa siljcima nije armagedon , niti bi stavljao na ove branike , nego preko zime dok ne vozim da malo stete napravim al et to je bila ideja u huji nemam ja vremena za toga , bolje da ne budem ***** i prebijam :lol:
 
Član
nije ni to rijesenje, ili potrazi drugo parking mjesto jer to je neko ubi boze ko da se cjelo sarajevo tu parkira ...ili nabavi ceradu, pa ispod stavis debelju deku naprijed i nazad ili stiropor i navuces ceradu (auto prekrivac), tako da i ako te neko zakaci udar ce biti amortizovan i boja se nece skinuti nimalo, provjereno :cool:
jedino ako neki krkan naleti pa da slomi branik, sto se meni nedavno desilo u gradu, ne znam ko je, al jeb mu mamu, ne vrijedi se sikirati;)
 
ima finta sto je komsinca iz prizemlja uradila , uzela gumu i natrpala kamencine u nju i na nju i stavila da se ne parkiraju pod prozor , papci se opet popenju i na to al polupaju branike a gumi nista jedva je pomaknu pa cu mozda i to odraditi samo jos jednu gumu s ledja a s prijeda se parkirati kod komsinice
 
Član
ma brate uzmi neke kamerice male nadjes stavis naprijed nazad i ko god ti ogrebe nadjes iz prebijas ga i nece vise nikad HAHHAHA :)
 
Član
jeste vi radikalni ne smije vas covjek mrko pogledati, jos hocete da cojk zatvora zaradi :lol:
 
Top