Sijalice za intrument tablu.

Sijalice za intrument tablu.

Član
Pozdrav. Zanima me gdje se u tz i okolici(najbolje u lukavcu) ima kupiti bijele sijalice za instrument tablu(vectra b), neznam oznaku sijalica ali su jako jako male...
 
Član
drug ja sam neki dan kupovao te sijalice,ne znam ni ja oznaku,led su u pitanju,dodju dvije u pakovanju,cijena je 7km,,ja sam ih kupio kod nas u autodijelovima;)
 
Član
Da to nisu mozda za poziciju sijalice? Kupio sam poziciju led ali ovih nema nigdje, samo obicne zuckaste boje..
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
Da to nisu mozda za poziciju sijalice? Kupio sam poziciju led ali ovih nema nigdje, samo obicne zuckaste boje..

ne nisu drug,bas za instrument tablu,male sijalice,trebale bi doci s kucistem,ali nisu,ja sam svoje sijalice vadio,obicne zute,,i stavljao bijele,extra su;);)
 
Član
Super, nisam ih jos vidio pa zato sam priupita;)..
Tako da ako netko zna u tuzli ili lukavcu gdje da nabavim bijele ili led sijalice nek javi sto prije, nemojte biti lijeni:D.
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
De malo to elaboriraj, kakvu neonku sad?

ma mislio je da umjesto tih sijalica nadjes neonkicu,koja ti moze stat,i da prespojis na nju,da ona svjetli umjesto tih sijalica koje zelis da mijenjas;);)
 
Član
A nebih ja toliko experimentirao, samo bi ove sijalice promijenio u bijelo a kazaljke u crveno(nesto kao u vw-a na passatu b5.5). A ako nadjem led-ice onda nista crveno.
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
A nebih ja toliko experimentirao, samo bi ove sijalice promijenio u bijelo a kazaljke u crveno(nesto kao u vw-a na passatu b5.5). A ako nadjem led-ice onda nista crveno.

moze se naci sto posto,ove sto sam ja kupio odgovaraju i tebi,samo svoje skines,i iz kucista izvadis sijalicu koju sad imas i ubacis ovu led,vratis na mjesto i to je sav posao,meni je skoro clan sa foruma poslao inst tablu,koju sam ja sebi ugradjivao,i odradio sam bijelo osvjetljenje tim sijalicama,mogu ti reci da se dobro vidi,puno ljepse nego fabricko
 
Član
A mijenjao sam neki dan sijalicu gdje mi pise kilometraza i bas to kad sam vidio kako je lagano zamijeniti hocu sad sve u bijelo(kulturnije mi nekako:icon_biggrin:), trazio sam po nekim radnjama i robnim kucama ali nema i eto sad i ovdje da pitam zna li neko..
Evo ovako npr http://www.youtube.com/watch?v=7V1hfvAnpLo
 
Član
da to su te sijalice,ja sam ih zamijenio na mojoj tabli,ostala mi samo na satu fabricka,moram i ja sebi kupit,da i za sat napravim bijelo;)
ako ne mozes to naci ako hoces otici cu ja kod nas u autodijelove,gdje sam to kupio,da ti tacno kazem kako se zovu te sijalice,pa da mozes tako trazit

jesul ti ovakve sijalice:icon_question::icon_question:
c8074f6e.jpg
 
Član
Pa eto ako budes isao slucajno, nemoj sad maksuz zbog malih sijalica ici:icon_biggrin:, pitaj kako se zovu(iako sam i ja to mogao ali eto ni na kraj pameti da pitam jer sam nosio svoju sto je crkla).
 
Član
ma ok,nije frka,svakako mi je usput,ici cu ja sutra ja mislim,pa cu ti javit,ako vec ne nadjes;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
jesul ti ovakve sijalice:icon_question::icon_question:
http://www.imagesforme.com/upload/c8074f6e.jpg

Jesu, bas takve, i sijalice i ta plastika identicno mome.
Znaci sijalica A 1.2w, tako se zove. Hvala prijatelju;)
 
Top