Sijalice cesto pregaraju - Polo 6N2

Sijalice cesto pregaraju - Polo 6N2

Član
Pozdrav svima

Ovako imam problem sa cestim pregaranjem sijalica u stop svijetlima,barem jednom sedmicno crkne sijalica,nekad u lijevom nekada u desnom faru,nije odredjena sijalica maloprije sam zamijenio poziciju u lijevom faru a prosle sedmice u desnom i poziciju i od kocnice

moze li mi neko pomoci ..savjetovati

Edit: jos jedno pitanje posto nisam vrhunski znalac a djeluje mi kao banalna stvar ,karter mi je povrsinski masan znaci ne pusta ulje provjeravao sam u 30 dana 3 puta i isti je nivo,neko kaze da je normalno da bude vlazan neko kaze da mora biti potpuno suh ..
 
Poslednja izmena:
Član
Kupi wurth sijalice...s njima imam dobro iskustvo...imao sam i ja problem i ispostavilo se da je do sijalica...dalje,, provjeri punjenje...i trece, znaju crkavat ako se svjetla pale na kontakt pa verglas a upaljena sijalica...moze bit i do mase...
 
Hvala na odgovorima ,moram to provjeriti ..
Kupi wurth sijalice...s njima imam dobro iskustvo...imao sam i ja problem i ispostavilo se da je do sijalica...dalje,, provjeri punjenje...i trece, znaju crkavat ako se svjetla pale na kontakt pa verglas a upaljena sijalica...moze bit i do mase...
99,39 % slab spoj mase, ili na priključnim džekovima stopke, ili na glavnom čvorištu mase ( najčešće se nalazi u kokpitu ), odakle se razdjeljuje masa prema svim potrošačima :)
 
Top