Sijalica za poziciju

Sijalica za poziciju

Član
zdravo svima na forumu vec sam odavno kupio angel eyes farove pa kada upalim poziciju u kojima su mi obicne zute sijalice za poziciju preko dana se bas slabo vide krugovi a kada se umraci nekako mi ruzno dodje plavi xenon a zuti krugovi.hocu da kupim sijalice za poziciju ali da krugovi budu bijeli a sijalica iz pozicije mi izgleda ovako
6yd1c5.jpg
.gdje mogu da kuim ovakve sijalice?hvala
 
Član
naravno da nece biti problem ako ce ona da osvijetli krug da se vidi preko dana jer nebih palio xenon nego samo njih radi policije.mislim da ce najveci problem biti zamijena njih jer su strasno teske promijeniti a dali je neko otvarao far od vas kako to da odradim imam fen na vruci zrak?
 
Legend
ako ti far koristi tu sijlicu sa slike sto si ti postavio onda nema potrebe otvarati far...
mislim da se mogu s unutrasnje strane zajedno s grlom izvaditi, jer je predvidjeno da se mogu mjenjati... ;)
 
Član
30c7oli.jpg
Pa nekako mozda sa pincetom ali je bas nezgodno.jel ova SMD koliko jaca od ove koju ja imam dali ce mi onda krugovi bas bijeli

juce sam kupio ove ali mi ne odgovaraju
w1irl.jpg
 
smd su dosta jace i ima razni spektar boja za razliku od halogene sijalice,,, zamjenom istih imaces bijelu svijetlost u ae, ne zutu ;)
 
Član
sa zadnje strane fara vjerovatno imaš čepove, njih zakreneš u jednu stranu i tako vadiš sijalice iz prstena...sto se policije tiče, peglat ce te za krugove, pali kratka svjetla;)
 
Član
Sad dal ce bas jako sjati po danu da izgleda kao dnevno svjetlo teško da hoće al ćeš dobiti bijelu boju ugradjnom smd led sijalice sigurno ;)
 
ae da zamjeni day light nema sanse, nemoj dzaba se muciti,,
kupi ovicne led sijalice, ja mislim da ce smd praviti izrazeniju bijelu tacku ;)
 
Top