Sigurna internet zarada

Sigurna internet zarada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Evo vise nacina sigurne zarade na internetu, nemozete se obogatiti, ali kombinacijom nekoliko sajtova koje cu navesti mozete zaraditi solidan dzeparac. Za sve to ce vam biti potrebno samo 10-15 min. dnevno.Probajte sve ove metode, sigurno se necete pokajati, sve je besplatno, a zarada zagarantovana.
1. People String
People String, to je socijalna mreza kao sto je Facebook, Twitter... People string ili posao bez ulaganja je zaista posao u koji netrebate uloziti niti 1 euro. POTPUNO BESPLATNO! Skupljaju se tzv. People Points (PP) i na kraju meseca na osnovu PP tj. vase aktivnosti na sajtu ti poeni se pretvaraju u novac, isplata se vrsi kada se skupi 25$ a isplacuju preko Alert Pay, Pay Pal...
Sta trebam da radim da bi zaradio?
Uglavnom se radi o tome da se jednom ulogujete u svoj acount ujutro 5 minuta i uvece 5 minuta i tamo posetite nekoliko mesta za koje cete dobiti poene koji se na kraju meseca pretvaraju u novac.

Gdje se nalaze PeopleString poeni?

1 - Posetite jednu od kategorija na levoj strani svog PeopleString acounta, kad se otvori kategorija kliknete na SHOP NOW i dobijete poene
2 - Posetite mailbox cashbox dobijete poene
3 - Posetite desno MAIL people string i dobijete poene
4 - U gornjem desnom uglu je google pretrazivac za koji takodje dobijate poene kada nesto pretrazujete
5 - To sto se ulogujete ujutro i uvece isto dobijete poene

Dok igrate igrice takodje zaradjujete

6 - Posetite PLAY GAMES gde se nalaze 3 igrice od kojih na svakoj dobijate poene.
**IGRA U KOJOJ JE RUCI - aktivna svakih 30 minuta.
**IGRA LOTTO OGREBI - aktivna svaka 4 sata.
**IGRA KOLO SRECE - aktivna jednom dnevno + ponovo aktivna za svakog novog clana (max 5x u toku dana)
Vrlo je zanimljivo i svakako treba probati.Evo tutorijal sta sve mozete raditi na People Stringu na srpskom jeziku:
Kod:

Vazno je i da pozovete sto vise prijatelja, jer od njihovih aktivnosti i vi kao njihov referal dobijete deo njihovog iznosa... Poeni se vrlo lako skupljaju i kada se registrujete automatski dobijete 0.10$ , potvrdite vas Facebook nalog i dobijete jos 0.10$ ... Svakako preporucujem da se registrujete i probate ovaj nacin zarade, i zovite sto vise prijatelja, sto vise njih se registruje i pocne da skuplja novac, i vi cete imati zaradu od toga... Ukoliko vam je potrebna pomoc slobodno pitajte, a i imate sve lepo objasnjeno u tutorijalu koji sam postavio gore... Probajte vrlo je zanimljivo... Ukoliko se registrujete preko mene, posaljite mi poruku i ja cu vam poslati jos nekoliko korisnih stvari kako bi lakse zaradili novac.
Link za registraciju:
Kod:


2. Zarada putem PTC(pay to click) sajtova: NeoBux, onBux i IncreaseBux.
Ovo su 3 proverena PTC sajta, koji postoje vec dugo i redovno isplacuju novac svojim korisnicima. Princip ovih sajtova je vrlo jednostavan, kliknete na surf ads, view ads, itd. kliknete na reklamu, sacekate da se ucita 30 sekundi i to je to, novac je dodat na vas racun, vecina sajtova placa po 0.01$ po kliku, a dostupne su 4-5 reklame dnevno... Isplata se vrsi preko AlertPay-a i PayPal-a, kada skupite 2$. Registrujte se preko sledecih linkova:
NeoBux:
Kod:

onBux:
Kod:

IncreaseBux:
Kod:


3. ReadBud - Zarada citanjem i ocenjivanjem tekstova.
Kad se ulogujete kliknete na Interests i oznacite 50 tema koje cete citati. Teme mozete menjati jednom dnevno. Kad to odaberete idete na Articles i kliknete na Open Article
Kada vam otvori tekst, samo spustite stranicu na dno, nemorate citati tekst ocenite na dnu stranice klikom na zvezdicu od 1 do 5 i zatvorite stranicu. Na dan dobijete oko 15-20 tekstova za citanje. Placaju od 0.04$-0.15$ za svaki tekst. Za to ne trebate odvojiti ni 10min. Ali to nije sve za svakog ko se prijavi preko vaseg linka dobijete 5$. Isplacuju minimalno 50$ na PayPal i AlertPay.
Registracija na ReadBud:
Kod:


4. Zarada uploadom fajlova na FileServe.
Na ovom hosteru mozete uploadovati fajlove, onda podelite linkove sa drugima i na svakih 1000 download-a dobijete sumu novca koja je odredjena za tu velicinu fajla, ili drzave iz koje se vrsi download. Aktivnim uploadom, i postavljanjem na nekoliko foruma se vrlo lako moze zaraditi 100$ mesecno... FileServe takodje redovno placa preko AlertPay-a, PayPal-a i WebMoney. Registracija na:
Kod:
 
Član
Naslov kaze "SIGURNA" a u tekstu ne vidjeh niti jedan dokaz sigurnosti, legalnosti, ko je napravio to, ko garantuje i sl. ...
 
Član
Istina da bez rada nema nista ali, znam zasto sam ovo rekao gore.

Postoji drustvena mreza koja je napravljena od strane Oxford biznis programa, koja ima potvrdu legalnosti iz 32 zemlje EU, Amerike i Azije. Takodje je glavni sponzor AC Milanove skole fudbala. I nije izmisljena od strane Mister X-a. :)
Nego od strane nekoliko vodecih imena u evropi sto se biznisa i investicija tice.

19.11.2010 ima javna prezentacija u Sarajevu a
20.11.2010 u Banja Luci na Banja Luka Koledzu

a prezentaciju vodi direktor Oxford biznis programa Dan Andersson.

A takodje ima u prvoj godini vise clanova nego sto je Facebook imao u prvoj godini upravo jer omogucuje zaradu. Da je "laka" zarada, NIJE. Ali je moguca fina zarada.
 
Početnik
Dobro, svako ima svoje misljenje... rekao sam sigurna zarada zato sto je ovo provereno da salju... na mnogo sajtova sam citao itd... meni su licno isplatili na neobux, a onbux mi malo fali do isplate... takodje i people string, za to znam da placaju, ja vam preporucujem da probate, vasa je volja...
 
Član
bitno da je u svakom linku tvoj code profila tako da ti dobijas poene kad mi klikamo ili se regamo :D

i da...reci nam....koliko si zaradio do sada i koliko si aktivan....
 
Član
Probao people string nista ne dowload-ujes a skida ti promet bas me zanima koliko je zaradijo:cool:
 
mene samo interesuje koliko vekni hljeba mozes kupiti mjesecno od tog mjesecnog klikanja,,,,

djete, mani se corava posla, motiku u ruke i zaradi hljeba posteno, nece lova pasti s neba sama,,,,

to da se njegova referenca nalazi u linkovima je i vise nego vidljivo i logicno, pa sto bi i postavljao beze ako on nema koristi, kao fin pa da podjeli s nama, hahahahaha

Iskreno, nekada sam davno pokusavao te zarade, utvrdio da su svi fake i takvi ce i ostati, tako da ovo je auto forum, ako imas sta vezano za to reci i posavjetovati, podjeliti, uradi to, a ne ovakve gluposti,,,,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top