siguran parking u Sarajevu

siguran parking u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipa, nije me bilo neko vrijeme on-line, ali mislim da vam nisam nedostajao;)
Interesuje me jedna stvar,
gdje u Sarajevu mogu da ostavim/parkiram auto da ne brinem o njemu?(po danu) Da auto ostane citavo, ne ukradeno, nema narocitu muziku ili neke posebne dodatke. Ima neki alarm, ali slab(ja ga mogu onesposobiti).
Sto pogorsava situaciju je to da auto nije moje, i da je nedavno u njega ulozeno skoro 1000€ (novi mettalic lak, novi amortizeri i prednji trap, kocnice....).
Nekada sam znao parkirati ispred Skenderije, ali mi ta lokacije ne odgovara narocito, a ni cijena moram priznati(2KM/sat). Kada dodjem sa yugom obicno ga ostavim u blizini austrijskog trga gdje se ne placa parking i do sada nisam imao nikakvih problema.
Ajde pucajte neke prijedloge, centar grada manje vise, do otoke....
Hvala unaprijed svima:icon_smile:
 
Član
Dovuci ga kod mene u Hrasno Trg Heroja plavi neboderi i nece ti niko dirati autic,kod mene stoje svakakva auta Audi A8 pa mu nista nebude i jos mnogo dobrih auta.:D
 
ja kad sam bio prije dva tjedna parkiro sam bio na dva mjesta prvi put ona podzemna garaža kod otoke i drugi put u merkatoru i kad sam se vartio vidim sve ok auto u komadu ali policija stoji i čeka kraj njega u merkatoru kontam u sebi sad će me nešto peglat kad lik čeka da pita jeli auto na prodaju haha
 
Administrator
garaza u skenderiji radno vrijeme od 08-20 h a dan parkinga 3KM....ulaz pored PLUS COMPUTERSA
 
Član
imas na marindvoru kad se krene prema vrbanji sa lijeve strane parking koji se cuva 24h i potpuno je ogradjen. Neznam samo koja je cijena.
 
Član
Dovuci ga na Dobrinju, blizu srpskog dijela, kroz 5min. dobit ces cudan poziv na mob. sa jasnim i preciznim uputama sta da radis. :D
 
Član
Sporting je napisao(la):
Dovuci ga na Dobrinju, blizu srpskog dijela, kroz 5min. dobit ces cudan poziv na mob. sa jasnim i preciznim uputama sta da radis. :D

ne mora za to ici na Dobrinju...
evo sad mi jaran rece da su mu kod merkatora sestri ukrali auto (prije 20 minuta) i naravno uslijedio je poziv sa 065 u roku od 10 minuta...
 
Član
imas na dobrinji javne garaze sa naplatom. platis cuvaru petaka i cuva ti auto citavu noc ako te bas interesuje noc
 
Član
Parkiraj kod Doma Armije, tu ja cesto parkiram i cak su mi jednom ukrali poklone za 8. mart! Posteni su nisu ostalo dirali! :)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
pa ne dolazi sa vw-audi vozilom :)
Ma šuti, u tom i jeste problem :D (da sad ne preciziram, svako može pročitati forum). Ja yugu ostavim npr. otključanog po noći i niko ga ni ne pogleda:lol:

@edo_16v
gdje je ta garaža robot komerc?
Možda je glupo pitanje, ali fakat ne kontam. Bio sam jednom u robotu (da me ubiješ ne znam tačno nazim tog naselja), kako da to objasnim-ideš od otoke prema gore(ne prema stupu) i ta zgrada ima vise spratova, cini mi se da je garaza na najvisem spratu (ima rampa na ulazu na "prizemlju") :icon_confused: Jesi na tu garazu mislio?


@nismo
Da li ta garaža na Skenderiji radi samo do 20h? Ništa kasnije? Ne bi me interesovalo da auto noći negdje, maksimalno do 24.00h.



Hvala svima na odgovorima, dosta su mi pomogli. I želim svima što manje kradja i poziva iz Istočnog Sarajeva.:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top