Sicki brod, teska saobracajna nesreca

Sicki brod, teska saobracajna nesreca

neznam je li se ne prenose i ne objavljuju nesrece sa drugih mjesta..ili je ova okolina TUZLE zaista najtragicnija uistinu..
zbilja svako par dana..neko pogine..nakad i 2-3 udesa tragicna..dzaba i radari i sve..(na tim mjestima izgleda i nema jedino udesa..)

zalosno :icon_sad:

poginulim R.I.P :icon_sad:
 
Član
Neki je lik sa ML-om također tjerao ljude u kanal i tako 8-9 auta, među njima je i bila trudnica koja je podbacila :icon_cry: Policija ga je uhvatila i namlatila da mu je sva glava natekla :icon_mad:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Neki je lik sa ML-om također tjerao ljude u kanal i tako 8-9 auta, među njima je i bila trudnica koja je podbacila :icon_cry: Policija ga je uhvatila i namlatila da mu je sva glava natekla :icon_mad:

i onda se nađe neko i takve kretene nešto sažaljeva
 
Član
sazaljevam samo one koji su ni krivi ni duzni zaplatili glavom il ostali hendikepirani zbog nekog majmuna za volanom ... RIP poginulim, brz oporavak povrijedjenim, ni do jedne nesrece ne bi doslo da su ljudi svjesni da za volanom nema zajebancije ... ja se sinoc vracam s mora, neka krava matora dal je vozila pjana, dal umorna, ne znam, u po krivine krenu u moju traku, sreca pa sam odreagovo na vrijeme i sletio s puta inace bi ubila i mene i zenu mi ... inace nisam zlopamtilo al tolko nas je oboje prepala da mi je sekunda falila da se okrenem i krenem za njom da joj ***** dje ista ima ... glupaca jebena ...
 
Top