Sicki brod, teska saobracajna nesreca

Sicki brod, teska saobracajna nesreca

OmO

Član
Jutros oko 1:30 sati, na petlji Šićki brod desila se teža saobraćajna nesreća. Kako smo saznali od očevidaca, nesreći je najvjerovatnije prethodnila neprilagođena brzina, povrijeđenim licima pružena je Hitna medicinska pomoć. Odvijanje saobraćaja prema Šićkom Brodu odvijalo se otežano a sva vozila su se preusmjeravala na obilaznicu.

saobracajka-sicki-600x450.jpg

saobracajka-sicki2-600x450.jpg


- Oko 1:30 jutros krenuo sam iz Tuzle u Lukavac, na petlji Šićki brod zatekao sam strašan prizor, dva vatrogasna vozila, tri vozila hitne pomoći, izvlačili su ljude iz smrskanih automobila, po svemu sudeći bilo je dosta povrijeđenih, uviđaj je trajao do 6 sati ujutro... za Tuzlanski.ba rekao je čitatelj Ademir koji je svjedočio ovoj teškoj saobraćajnoj nesreći... (Tuzlanski.ba / Foto: Ademir P.)

Više informacija uskoro....

saobracajka-sicki3.jpg


Preuzeto sa:

Tuzlanski.ba
 
Član
Ovaj momak što je pogino je iz Srebrenika, to je najbolji drug od onog što vozi SLR-a... RIP
 

LSD

Član
cekaj zlaja.....kolko to ima pogunilih????momak iz plave cetvorke koji je pogunio je moj komsija i skolski drug????evo upravo slusam "rukljevinu" od njegve kuce....ne mogu ni otici:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
a sinoc smo bili zajedno prije nego su krenuli:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 

LSD

Član
Druga saobraćajna nesreća desila se nešto dalje. Naime, Dvadesetšestogodišnji A.R. smrtno je stradao u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 03:00 sata u blizini skretanja za Bistarac. Kako je potvrđeno za RTV Slon on je bio suvozač u vozilu "Golf IV" kojim je upravljao M.R. Do nesreće je došlo kada je vozač BMW-a I.M. krećući se iz pravca Lukavca pri pokušaju preticanja Golf-a s njim ostvario kontakt.

Tuzlanski.ba
 

OmO

Član
Pola sata kasnije na magistralnom putu Tuzla – Orašje, u naselju Plane, poginuo je vozač automobila „mercedes“ A.O. (25). On se sa svojim automobilom sudario s teretnjakom, koji je dolazio iz suprotnog smjera, a kojim je upravljao M.M.

Au pa sta je ovo danas :icon_sad:
 
Član
OmO je napisao(la):
Pola sata kasnije na magistralnom putu Tuzla – Orašje, u naselju Plane, poginuo je vozač automobila „mercedes“ A.O. (25). On se sa svojim automobilom sudario s teretnjakom, koji je dolazio iz suprotnog smjera, a kojim je upravljao M.M.

Au pa sta je ovo danas :icon_sad:

To je taj iz Srebrenika...
 
Član
R.I.P

momak je previse kazni imao u policiji za brzu voznju , imao je mogucnost voziti sve i svasta i previse slobode

zalosno sto neko nece nikada vise ovaj vikend zaboraviti
 
Član
Neki olako shvataju zivot. :icon_sad:

Jutros idem za Sarajevo i poslije petlje Kaonik, prema Lasvanskoj petlji SLEPER pretice golfa 3-cu, na punoj, ide pravo na mene, i fura li fura, veli nek se sklonim ako mi se zivi.

Sreca pa je nasip pored puta bio veliki na tom mjestu i nisam isao vise od 50-ak pa sam bukvalno sisao s puta.
Da sam isao 5 sekundi prije, i prosao to prosirenje, ne zelim ni mislit sta bi bilo.
Samo se nadam da ON ne bi preticao jer ima bar mrvu mozga i vidi da bas nema ni teoretske sanse.
 
Član
Smrtno stradao Armin Omerović(25) iz Srebrenika


Jutros u 4 sata i 10 minuta u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Tuzla-Orašje u Planama, smrtno je stradala jedna osoba.

Na licu mjesta preminuo je Armin Omerović (25) iz Srebrenika, koji se sam vozio putničkim vozilom marke "Mercedes" iz pravca Tuzle, kada se iz nepoznatih razloga zabio direktno u teretni kamion, čiji je vozač zadobio lakše povrede. S obzirom da je policijski uviđaj trajao cijelo jutro, još uvijek nema potvrdnih informacija kako je došlo i čijom krivicom do udesa.

Prema onome što se jutros moglo vidjeti na licu mjesta i onome što su kazali prisutni koji su najprije stigli na lice nesreće, nesretni Armin je u prvi mah davao znake živote, no ubrzo je izdahnuo i prije nego je prevezen na UKC Tuzla. Vozilo marke "Mercedes" kojim se vozio 25-godišnjak potpuno je uništeno, a prema kazaljci na satu evidentno je da nije brzo vozio, s obzirom da je "zakovana" na 70km/h. Kako i na koji način je došlo do nezgode, pokazat će detaljne istrage.

Armin je inače bio uposlenik "Uniqa" osiguranja u podružnici u Srebreniku, gdje je i živio sa roditeljima do tragičnog događaja.

SetWidth678-1238.jpg
 
Član
A ovi sa Golf IV sa njima sam bio na Junuzović Kopexu sjedili ljudi i oko 3 sata ujutru govore odoše kući i negdje su otišli gore i naime to je to bilo...R.I.P Riba :icon_sad:
 
Top