sicevi golf 5 skidanje ???

sicevi golf 5 skidanje ???

pozz moze li mi netko obajsnit kako se vade sicevi iz GOLFA 5 jucer sam se patio nisam uspio treba li odvijat one zvijezda sarafe sa poda ili ??? hito mi je pa nek netko javi ako zna
 
Član
Navjejrovatnije da i njemu ko i u Fabiji sicevi idu skupa sa vodilicama sa poda...pretpostavljam da odvrnes 4 sarafa ona na krajevima sina i sve skupa vani izbacis.... :icon_question:
 
Član
i ja mislim da je kako tibor rece ..

pomjeris skroz naprijed sjediste odvrnes zadnja 2 zvjezdasta, skroz nazad, prednja 2 skines i vadi ga
samo nemoj airbag zaboravit iskljucit
 
znam sa dzek od airbaga to sam vidio sačekat cu jos koji savjet pa cu sutra cupat da nebi rizikovo bezze a zlatni golf 2 sve znam na ovom sve nesto specijalno posebni sarafi ovo ono :icon_mad:
 
Član
Cekaj dok pocnes plastike rastavljat, onda ce biti kopca ova, kopca ona...krc...kupi novu plastiku, pa opet kopca ova kopca ona :lol:
 
sta cu rastavljat auto preslo 50 000 sve novo samo ima ispod malo za usisat nemogu pric pa hocu da skinem da to ocistim kako treba
 
Član
Pa nisi blesav da rastavljas sjedista zbog usisavanja???:icon_question::icon_eek:

Kasnije kad ti olabavi kontakt od air bagova,malo malo izbacivat ce ti gresku...

Ja sam svog Golfa rastavljao tuto-completo i bez velike nuzde ne bih ti savjetovao da sta cackas...kao sto tibor rece,imat ces tonu neplaniranih lomljevina i kasnije kvrckanja u voznji
 
gle bas je lako da se skine sjedalo ja ih skidam jednom godisenj i cistim auto komplet i pranje, sjedalo ide zajedno sa vodilicama imas znaci 4 sarafa torks M8 i sjedalo se prebaci prema nazad i imas dzek od airbega i od senzora za pojas to se isteka i to je to samo nemoj okretati kontakt jer ce ti onda pokazati gresku da nije ok airbeg posle i moras ici da je brises na kompiuter.
 
e super hvala a moram izvadit sjedista jer je prijasnji vlasnika prosuo svega ispod nemoze se izmedju srednje konzole i sica proć dole ničemu a vide se mrvise i to me nervira zato hocu sve da izvadim i očistim kako treba hvala svima na savjetima pomogli ste mi naročito dadin komentar hvala pozz
 
nesto sad razmisljam ako neces paditi dubinsko pranje sjedala onda nemoras da otpajas sjedalo sa dzekova samo odvrnes sarafe i sjedalo izvrnes prema nazad i sve fino mozes da usisas
 
dado...c::: je napisao(la):
nesto sad razmisljam ako neces paditi dubinsko pranje sjedala onda nemoras da otpajas sjedalo sa dzekova samo odvrnes sarafe i sjedalo izvrnes prema nazad i sve fino mozes da usisas

nema potrebe nista specijalno prat samo usisat vece mrve koje mi idu na zivce jer je auto novo i to je koristan savjet pozz hvala
 
gle bas je lako da se skine sjedalo ja ih skidam jednom godisenj i cistim auto komplet i pranje, sjedalo ide zajedno sa vodilicama imas znaci 4 sarafa torks M8 i sjedalo se prebaci prema nazad i imas dzek od airbega i od senzora za pojas to se isteka i to je to samo nemoj okretati kontakt jer ce ti onda pokazati gresku da nije ok airbeg posle i moras ici da je brises na kompiuter.
De mi kazite kad se skinu zadnji sicevi dali je tu ispod i pumpa za gorivo, hval
 
Top