Shto bi vi uradili ?!?

Shto bi vi uradili ?!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nista.Zvao policiju da odradi svoj dio posla i gotovo.Auto me apsolutno neinteresuje.Davno sam naucio lekciju da se nevezem emotivno za auto tako da me nista nebi pogodilo sto se tice toga.Bitno je da sam ja dobro a auto manje-vise.Lim se pegla i vari a glava nikad.
Zamislite da vam se desi kao sto je meni prosle godine na semaforu.Stojim na raskrsnici koja ide nizbrdo i ispred mene novi pasat.Jedan lokalni krim.Meni ispala cigara kad sam dohvatio za mobitel i sageo se da uzmem cigaru.U tom je auto krenulo i ja ga udarim ozada.Izasao lik i poceo psovat i ide prema meni a ja sam sebi crko od smijeha sta sam uradio.Kaze on meni kad sam izasao iz auta sto se smijes.Reko nemogu da vjerujem sta sam uradio.Na kraju se i on poceo smijati.Zvali policiju.Ja platio kaznu 50km a on naplatio od osiguranja 1400km nizasta i jos me trazio da mi da na kafu jer je popravio auto za 150km.Karambolka samo zagrebana.
Znaci u kriticnim situacijama najbitnije je biti smiren i hladnokrvan.Svaka nagla reakcija vodi belaju a sve bezveze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top