Shto bi vi uradili ?!?

Shto bi vi uradili ?!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo bas citam na jednom forumu kako ljudi pricaju "...a da meni neko slupa auto ja bi otisao, i premlatio Boga u njemu itd..." Pa me sad bas zaintrigiralo shta bi vi uradili vozacu auta koji je skrivio nesrecu i recimo vas limeni ljubimac je prosao kroz tesku fazu promjene licnog opisa, odnosno da je zguzvan i razlupan kao konzerva ? :icon_confused:
 
Član
vjeruj mi imo sam nesto slicno... tip mi je oduzeo prednost... da bi izbjego udes i prepolovio ga (jer sam iso malo brze) uspjeo sam ga izbjec nakon cega me okrenulo za 180 stepeni (jer sam naletio na prasinu i kamencice sa zadnjim dijelom auta) pravo sam ga lijepo sredio tip je naravno pobjego, nisam nista mogo a i nije mi ni do cega bilo jer sam gledo jesul svi uredu i sta mi je bilo s autom... a da je osto vjerovatno bi mu j... sve po spisku, al nebi ga udario il nesto jer mi je draze da ja od njega naplatim neg on od mene (za nanosenje tjelesnih povreda il cak pokusaj ubistva) :D
 
Ja bi mu prvo doveo policiju na vrata i finansijski i moralno ga unistio i kao slag na tortu, jos bih ja njemu promjenio licni opis.
Ali samo u slucaju ako bi se doticni gospodin kretenski i neodgovorno ponasao, sto podrazumjeva, naravno, odbijanje placanja odgovarajuce nadoknade stete.

A ako bi se doticni gospodin fino i odgovorno ponasao, sve se moze rijesiti dogovorom...
 
Član
SVe zavisi ko je u tim drugim kolima...... posto ima jebeni ljudi na ulici tako da nebih se slozi o da bi svakog polomili...
 
Član
Frenda mi nedavno udario jedan lik, za kog se prica da u kriminalu itd...Lik ga stresao na semaforu, kaze on ja kada sam vidio tko je i koje je auto, ja nisam smio izaci i reci sta i kako...Kaze ja nista ja samo produzio, i lik ga pretekao i zaustavio i dao mu 500km za stetu, jer je toliko trazio......Sto kaze huka nije svejedno sa kim si se poljubio...
 
Član
lagano zvao muriju, uzeo pare koje mogu dobit, jbg, a njega naso i podero ga kakvom palijom il kljucem, ako bi bio neuljudan...:D
 
Član
Ja bi kulturno vidio da se dogovorimo, ako ne zvao policiju i kraj price. A kad bi neko poletio na mene....onda....znacete bice u crnoj hronoci :)
 
Član
ja sam tako udario lika oduzeo mi prednost razvalio auto skroz on 100% kriv zovemo murju kad jedanod ti murjaka mu neki rodjak ja tu narvno pusim foru oni ne namjeste da sam ja iso prebrzo bilo 60 ogranicenje rekli da sam isao 100km/h neznem ko moze u guzvi na zobilznicipreko vraca to postici sa dronjkom 1,6 al sudija presudi u njihovu korist tek naponovljnom sudjenu prihvate neke moje argumente nadjem i ja neku stelu a lik ni dan danas se nije udostojio da kaze bilo sta u lice samo preko advokata jer sam ga pred kerovima udario mnogi kazu tim sam sve ukako da dobijem na sudu al on je menia auto zajebo ja sam njmu po brnjici jebiga meni draze auto nego ista neznam za vas al meni sve diraj al auto. kad sam ga gledo slupanog na slep ko da ode dio mene
 
Član
Kazu da je osveta jelo koje se sluzi hladno. Imao sam slucaj prije par dana, i da sam digao ruku na hinju pred policijom sam bi ja najebao na kraju, a nije bilo daleko. Zato, Huka je u pravu. Dog, ako ne, policija, a dalje sky is the limit ;)
 
Član
Jedino kad bi me netko namjerno udario ili bahato oduzeo prednost bi poludio. Takvih je zg pun. Ne znam zašto ali ovi s novim autima misle da lete i da sve stignu.
Za ovo ostalo. I dalje je to lim. Bitno da je glava na mjestu. Branik, far, staklo, sve se da popraviti. Moje je da se 100% koncentriram na svoju vožnju i pratim oko sebe kako drugi voze.
 
Početnik
ima jedna pricha ... polusaobracajna ... pjesak i auto su ucestvovali u konfliktu odvila se u centru banovicha :) anegdota je otprilike

pjesak u daljem textu Bota se kretao na raskrsnici .... i dok je prelazio preko ceste ... naleti neki peugeot kedi onaj dostavno vozilo na kojem je pisalo ICE TEA ... i ulece taj kedi u ulicu i vidi ovoga i naglo prikochi ... i ovaj lik Bota ... ono pun sebe ... HALOO MAJMUNE STA RADIIIS NEMOJ DA TI JE*EM MATER NENORMALNU ... kad lik u kediju sve 4 zmigavca ... rucnu potegnu i napolje iz kedija ... kad lik izadje ... 2 metra ... 120 kila ... uhvati tog Botu za kachket ... 2-3 puta procima (kao da mjenja brzine) noge se isprepletashe i Bota zviz od zemlju ... lik popravi jaknu majcu ... u kola i gas ...

kad taj Bota onako sa zemlje ... ICE TEAAAA (po vuku karadzicu - citaj kako pise) je*acu ti majku kad tad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top